Home » Byt » Krásné bydlení si můžete udělat i za pár korun
house 1604345956

Krásné bydlení si můžete udělat i za pár korun

Útulné a komfortní bydlení je snem mnohých z nás. Obvykle k vybudování něčeho originálního a dokonalého potřebujete dostatek peněz. To si alespoň myslí většina z nás. Jenže, pokud jste dostatečně kreativní a nápadití, docílíte stejně krásného domova s minimem peněz. Musíte pouze vědět, jak na to. A právě to vám prozradíme v tomto článku.

Staré neznamená ošklivé

V první řadě je třeba zmínit, že do domácnosti si nemusíte za každou cenu kupovat věci nové. Takové bazary a antikvariáty skrývají přemíru jedinečných podkladů, s nimiž budete schopni vytvořit jedinečný domov. V mnoha případech vypadá věc opotřebovaná daleko lépe než ta nová. A právě takový nábytek lze zakoupit za málo peněz. Pokud přece jenom trváte na věcech nových, zaměřte se na levnější obchodní domy typu Ikea a podobně.

Hodně nábytku si můžete vyrobit svépomocí. Stačí některou z poškozených nebo starých věcích zrenovovat a máte hotovo. Kreativitě se meze nekladou, takže například stolek na dekorativní svícen nebo vázu lze postavit z několika knížek poskládaných na sebe. Ať už půjde o provizorní nebo stálé řešení, jistě to bude něco originálního.

house 1604345956

Bytové dekorace svépomocí

A ve výrobě vlastního vybavení domácnosti bychom mohli samozřejmě pokračovat. Proč utrácet za drahé obrazy, když si je můžete udělat sami? Stačí vytisknout cokoliv, co se vám líbí a pořídit rám, do něhož takový obraz vložíte. Cenově dostupné jsou také tapety na zeď, které se mohou stát doslova nepřehlédnutelnou pýchou jakékoliv domácnosti. V podobném duchu pak můžete renovovat stínítka na lampách a ostatní prvky.

A když budete chtít originální vázu, do níž vystavíte květiny na komodě či jiné bytové doplňky, jednoduše sáhněte po vkusné láhvi od piva či jiného nápoje. I tak lze levně vytvořit bytovou dekoraci, která zaujme pozornost mnohých návštěv a udělá z vašeho příbytku něco útulného.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.