Home » Ostatní » Automaty na vodu jsou praktičtí pomocníci

Automaty na vodu jsou praktičtí pomocníci

Jedno z nejveselejších období v roce nám končí. Nutnost správného dodržování pitného režimu ale stále trvá. Pokud jste v zaměstnání značně vytížení, můžete na dostatečnou hydrataci snadno zapomenout. Velmi snadno ale může tento problém odstranit automat na vodu.

Většina z nás se už s takovým automatem určitě dostala do styku. Možná jste z toho ale nepoznali, o jak moc univerzální přístroj jde. Moderní funkce i design zajišťují, že výdejníky na vodu najdou své místo skutečně všude. Velmi dobře vynikají v kanceláři i v domácnostech.

Moderní automat na vodu

Výrobci automatů se zaměřují na velmi spolehlivá zařízení, které zkrátka drží. Vy si pak můžete vybrat dle ovládání – klasické, manuální nebo elektronické. Naprostý standard mezi funkcemi je pak ohřev vody, dětská pojistka proti opaření, kompresorové chlazení a samozřejmě hygienické nerezové zpracovávání.

Barely

Tím nejdůležitějším co lze na automatu na vodu najít je barel pramenité vody. Jako významný dodavatel zaručujeme naprostou čerstvost a krystalickou čistotu. V takovém případě není nutné filtrovací zařízení. Barel o objemu 18,9l se usazuje klasicky na horní úchyt. Takto velký objem není náhodou. V kanceláři i průměrně velké rodině vydrží po dostatečně dlouhou dobu jako kvalitní zdroj vody dostatečně dlouho. Výměna je pak velmi snadná.

Užitím barelů šetříte navíc životní prostředí. Jsou sice plastové, zároveň ale také vratné. To je velmi důležité. Redukování plastů je zodpovědností každého z nás, a vrácením použitého barelu zpátky do oběhu přírodě velmi ulehčíte.

Automat na vodu a pramenitá voda je tedy jistě hodná vaší pozornosti. Více informací najdete na http://www.crystalis.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.