Home » Zahrada » Umělý travní koberec má své kouzlo
umely travni koberec

Umělý travní koberec má své kouzlo

Když se řekne koberec, každý si představí celoplošný koberec na zemi v obývacím pokoji. Jenže, na trhu jsou i koberce určené do venkovních prostor, které dokonale imitují zelený trávník. Tyto výrobky pak nachází primární užití například na terase, balkonu nebo v pergole. Možností je samozřejmě více než dost. Stačí si jen vybrat ten správný umělý travní koberec.

Venkovní travní koberec

Umělý travní koberec je navržený tak, že odvádí vodu a nezůstávají v něm kaluže. Jeho výrobní materiál je zároveň odolný vůči vnějším povětrnostním vlivům. Struktura vlasu je natolik přirozená, že dokonale imituje vzrostlý trávník. Jen s tím rozdílem, že tento nemusíte sekat a stále vypadá, jako nový.

Venkovní trávník tohoto typu můžete zakoupit nejenom v kusovém provedení odlišných rozměrů. Nabízí se také řešení v metráži, takže si na své přijde opravdu kdokoliv. Šířka takového koberce může dosahovat až čtyř metrů. Umístit ho můžete třeba kolem venkovního bazénu, který dodá celému prostředí na kráse a útulnosti.

Nakupujte travní koberce na internetu

Chcete mít možnost volby umělého travního koberce v rozměru 200 x 300 cm, toho kruhového nebo v metráži? Pak si ho jednoduše objednejte z pohodlí vlastního domova. Stačí navštívit prodejce na internetovém portálu https://www.vopi.cz/umely-travni-koberec-venkovni-v200803.html. Výška vlasu 3 mm, gramáž 300 g/m2, kvalitní zpracování a zajímavá cena. To je produktová nabídka VOPI s.r.o., která potěší naprosto každého.

Zútulněte si své venkovní prostředí kolem domu a relaxačních zón. Vsaďte na umělý travní koberec venkovní a užívejte si pomyslné travičky, jíž nemusíte sekat a jakkoliv se o ní starat. Dejte v tomto směru zelenou věrohodným modelům koberců tohoto typu. Umělá tráva je IN a může zdobit i vaší rozlehlou střešní terasu nebo menší balkon. Přesvědčte se o tom sami.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.