Home » Dům » Nakupte si to správné vodovodní potrubí
kg potrubi

Nakupte si to správné vodovodní potrubí

Řešíte na svém domě vodovodní potrubí? Pak na to určitě potřebujete vhodný materiál. Ten můžete zakoupit nejenom v kamenných pobočkách, alel také na internetu. Venkovní rozvody vody pro pitnou a užitkovou vodu mohou nabývat nejrůznějších podob. Vhod vám přijdou PE roury, svěrné tvarovky, přírubové tvarovky a mnohé další. Vodovodní potrubí ovšem nemusí být tím jediným, co budete řešit v rámci rekonstrukce domu a přilehlého okolí.

Pro kanalizaci využijte KG potrubí

Jestliže uvažujete o modernizaci kanalizačního potrubí nebo jen provádíte nové rozvody kolem domu, pak sáhněte po tom správném materiálu. Tím se v tomto případě stane KG potrubí. Tyto roury odpovídající patřičné pevnostní třídě a mají dlouhou životnost. Dostupné jsou v různých průměrech od 110 mm do 500 mm.

S pomocí jednotlivých částí KG potrubí můžete vytvořit soustavu odpovídající vašim požadavkům. K dispozici totiž máte mnohem více než jenom roury a kolena. Jsou to také odbočky, čističe, redukce, přechody, zpětné klapky, přesuvky, spojky, víčka, zátky a ostatní. Tohle všechno tvoří celek, jemuž se říká KG potrubí. To je navíc poměrně snadno identifikovatelné, protože má oranžovou barvu.

Nezapomínejte na kanalizační poklopy

Když už budete tvořit potrubí kolem domu, vyplatí se v jeho průběhu udělat také kontrolní šachty, abyste byli schopni ho v případě potíží vyčistit. Takovou šachtu pochopitelně nemusíte nijak maskovat. Stačí, když zvolíte vhodný kanalizační poklop. V dnešní době máte široké možnosti výběru. Ať už zvolíte řešení plastové, litinové, kovové nebo betonové. Dostupné jsou různé rozměry a zároveň designová provedení. Takový kanalizační poklop dokonale zakomponujete do své zahrady nebo kolem domu.

Jestliže chcete nakoupit materiál tohoto typu, pak se obraťte na zkušené odborníky. Je to společnost TECAM PCV a.s., která vám bude plně k dispozici.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.