Home » Ostatní » Auto Fit – komplexních řešení povrchových úprav v autoopravárenství a průmyslu
vybaveni lakoven

Auto Fit – komplexních řešení povrchových úprav v autoopravárenství a průmyslu

Společnost Auto Fit, spol. s r.o. píše svou historii už od roku          1992 a patří mezi přední dodavatele komplexních řešení v oblasti kvalitních povrchových úprav v segmentech autoopravárenství a průmyslové výroby. Své pobočky má v Brně i v Praze a pokrývá poptávku zákazníků ze všech částí České republiky.

Společnost Auto Fit, spol. s r.o.

Firma Auto Fit, spol. s r.o. se řadí mezi přední dodavatele autoopravárenských laků, nátěrových systémů pro průmyslovou výrobu, komplexního vybavení autolakoven a spotřebních materiálů a pomůcek pro lakovny i karosárny. Díky inovacím a spolupráci se světovými leadery v oboru dostanete tu nejvyšší kvalitu v oblasti lakování neustále kupředu.

Kompletní nabídka

  • Autoopravárenství
  • Průmyslové aplikace
  • Ostatní nátěrové hmoty
  • Doprovodný materiál a nářadí
  • Vybavení lakoven a karosáren

Komplexní nabídka služeb

Auto Fit spolupracuje s dovozci automobilů. Její produkty a služby doporučují výrobci automobilů značek Škoda, Mercedes, Toyota, Ford, VW, Seat, Audi, Opel, Hyundai, Peugeot, Citroen a mnohé další. Auto Fit zajišťuje vybavení autolakoven  a je hlavní distributor produktů koncernu PPG Industries do ČR. Zastupuje lakovací materiály od NEXA AUTOCOLOR, světového inovátora autoopravárenství, značek PPG a MaxMeyer a značek průmyslových nátěrových hmot Selemix a MIPA AG.

Široké portfolio značek

Firma má výhradní zastoupení pro distribuci amerických tmelů EVERCOAT a řadí se mezi přední distributory příslušenství pro lakovny značek 3M a Festool. Dodává lakovací pistole SATA a Devilbiss, myčky pistolí RosAuto, spotřební materiál Colad, maskovací folie Horn & Bauer, lakovací kabiny a přípravná stání SAIMA, sušicí zařízení IR-EVO, infrazářiče Heatlight Technology i kompresory Schneider.

Vybavení lakoven a karosáren

V sortimentu je kompletní vybavení lakoven, vybavení autolakoven a karosáren. Požadavky se řeší individuálně, vypracuje se kompletní studie včetně technologického osazení, doporučí nejvhodnější rozložení i konkrétní vybavení lakovny či karosárny pro potřeby provozu dle objemu a charakteru zakázek. Součástí je asistence s potřebnou legislativou, pomoc při získání dotací z evropských fondů, pomoc při projektování lakovny či zavádění systémů ISO.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.