Home » Ostatní » Čističku odpadu do domu nebo na chalupu
zakra cov

Čističku odpadu do domu nebo na chalupu

Všimli jste si také toho fenoménu? Tolik rodin si nyní pořizuje čističky odpadních vod! Čím to? Jedná se jen o další módní trend, který brzy vyprchá? O tom dosti pochybujeme! Již několik posledních let ČOVky získávají na oblibě, neboť se jedná o zařízení, které výkonně, efektivně a také ekologicky pomáhají zbavit rodiny odpadní vody velmi chytrým a ekonomickým způsobem. Pořízením ČOV si rodiny podle jistých statistik mohou ušetřit až 100 000 Kč ročně z rodinného rozpočtu.

Jestliže jste na pomezí toho, abyste si čističku také pořídili, budete se ale ze začátku muset obeznámit s celou řadou náležitostí. Kromě toho lidi také často zajímá, na kolik taková ČOV může vyjít? Odpověď se velmi různí. Nicméně je vhodné uvažovat o investici alespoň 30-35 000 Kč do samotného zařízení, přičemž máme různé značky ČOV. Například se jedná o ČOV ASIO, ENVI-PUR nebo Aquatec či Hellstein. Výběr velmi záleží na okolnostech vašeho objektu a dalších faktorech, které se k realizaci projektu pojí.

zakra cov

Každá čistička odpadních vod má totiž svá specifika a hodně závisí také na účelu, jaký v objektu má, lidech, kteří ji budou používat, a regulacích, které vydávají místní úřady. Pro pořízení ČOV totiž samozřejmě potřebujete oficiální povolení a to je docela jednoduché získat, ale vždy se vyplatí konzultovat celý proces s profesionální firmou.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.