Home » Ostatní » PPC audit jako odrazový můstek pro váš web o bydlení
ppc profits

PPC audit jako odrazový můstek pro váš web o bydlení

Provozujete web o bydlení a zároveň s ním také e-shop, kde prodáváte nejrůznější sortiment související s domem, vybavením, zahradou a podobně? Pak určitě toužíte po vyšší návštěvnosti a tržbách v internetovém obchodu. Toho lze samozřejmě docílit. Jedná se však o placené služby, které vám poskytne profesionální PPC agentura. Pokud nemáte dostatek znalostí v tomto oboru, pravděpodobně se bez ní neobejdete.

Nechte si zkontrolovat své vlastní PPC kampaně

Jestliže máte nastavení vlastní PPC kampaně a nejste s ní spokojeni, je nejlepší začít auditem. Oslovte odborníky na slovo vzaté a nechte je prověřit vás web či e-shopu od A až do Z, a to především z pohledu PPC reklamy. PPC audit toho prozradí opravdu hodně. Odráží se od měřitelných výsledků, zkoumá vaše slabiny a navrhuje řešení, která vedou k úspěchu.

Sami se můžete přesvědčit o tom, že PPC audit má cenu. Pakliže to však se svým webem o bydlení a e-shopem s bytovými doplňky myslíte opravdu vážně. Zacilte PPC nejenom na Google Ads a Sklik, ale také na sociální sítě. Konkrétně na Facebook a Instagram, odkud můžete získat spoustu platících zákazníků.

PPC agentura s komplexními službami

Když vsadíte na toho správného specialistu, dostane se vám v rámci digitálního marketingu opravdu všeho. Vedle PPC auditu se můžete těšit také na SEO analýzu, optimalizaci pro vyhledávače, zbožové vyhledávače, e-mailing, tvorbu webu apod. S tím vším máte velkou šanci na úspěch. Navíc jí v maximální míře podpoří odborníci z PPC Profits, kteří moc dobře vědí, co dělají.

Není se čemu divit, protože na trhu fungují od roku 2008, jdou s novodobými trendy, mají propracované know-how, využívají moderních technologií a disponují patřičnými certifikacemi. Až 92 % jejich zákazníků hlásí zvýšení tržeb, což je skutečně krásné číslo. Váš bytový projekt by mohl být tím dalším.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.