Home » Ostatní » Placky pro všechny příležitosti, které si můžete sami navrhnout, překvapí krásou i originalitou
placky

Placky pro všechny příležitosti, které si můžete sami navrhnout, překvapí krásou i originalitou

Placka není jen kouskem plechu se spínacím špendlíkem. Můžete jí vyjádřit svoji kreativitu, momentální náladu, ale i dlouhodobé rozpoložení. Placky se hodí pro jakoukoliv příležitost. Můžete si s nimi udělat radost anebo je věnovat jako milý dárek. Skvěle se ale budou vyjímat i na hrudích svatebních hostů anebo se rády stanou součástí vaší propagace.

Navrhněte si vlastní placku

Nepřizpůsobujte se a ukažte svoji originální tvář. Motiv na placku si můžete navrhnout podle vlastní fantazie a potřeb. Rádi byste měli originální jmenovky například na svatbu, veletrh anebo konferenci? Anebo chcete zajímavý dárek, který obdarovanému přizpůsobíte na míru? Návrh vlastní placky je řešením, hledáte-li opravdu kreativní dárek, do něhož byste rádi vložili něco ze sebe. Nepotřebujete kvůli němu ovládat složité grafické programy. Placku si můžete navrhnout přímo na webu a odeslat aniž byste museli svůj návrh jakkoliv náročně zpracovávat. Stačí mít pouze jasno v tom, jaký text a obrázek si na placce představujete.

placky

Nejen plackou živ je člověk

Kromě placek si můžete stejným způsobem navrhnout a nechat vyrobit také:

  • klíčenky,
  • zrcátka,
  • magnetky,
  • otvíráky na láhve,
  • šperky,
  • anebo odznaky.

U všeho si vyberete nejen vlastní motiv, ale i rozměry a doplňky například v podobě stuhy či motýlku. Darujte klíčenku či placku jako dárek a zabalte tento dárek kreativně. Vždyť nezáleží pouze na obsahu, ale také na radosti, kterou přinese obdarovanému rozbalování dárku. Čím více námahy balení dárku věnujete, tím dáte najevo, jak moc vám na tom, komu jej dáváte, záleží. A to není málo.

S plackou darujete i kus sebe

Nedáváte totiž pouze zpracovaný kousek plechu, ale také svůj nápad a kus své kreativity. A samozřejmě také času, který jste investovali do jeho vymýšlení a návrhu. Placku si ale můžete nechat vyrobit i pro sebe a vyjádřit jejím prostřednictvím například svůj názor, aniž byste vůbec promluvili. Placka může být i dokonalou připomínkou pro vás důležitého dne, například svatby či narození dítěte. Stejně tak se může stát náhradou medaile, kterou oceníte ty nejlepší při dětských závodech či turnajích. Záleží jen na vás, k jakému účelu ji využijete. Darujte svůj nápad a nechte vyrobit placku, která jej zrealizuje.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.