Home » Ostatní » Potřebujete se zbavit svého starého auta se kterým nejezdíte a překáží vám v garáži?
dezinfekce1

Potřebujete se zbavit svého starého auta se kterým nejezdíte a překáží vám v garáži?

Zbavit se ojetého auta nemusí být žádný problém, pokud najdete profesionály, kteří se o to postarají. Navíc přebírají po odkupu veškerou zodpovědnost.

Výkup aut všech značek

Pokud se rozhodujete pro koupi nového vozu, pak možná řešíte, co udělat s tím, které vám bude překážet v garáži. Prodej pomocí inzerátu může být nejen zdlouhavý, ale také prodělečný. A navíc budete mít stále obavy, že se nový majitel ozve s nějakou vadou, o které jste do této doby neměli ani tušení. Řešením je využít výkup aut profesionální firmou, která vykupuje vozy všech značek, typů, modelů i roků výroby.

  • Jedná se nejen o osobní vozidla, ale také o nákladní a obytná auta.
  • Nabídnout je možné i terénní, zemědělské, užitkové, sportovní vozy.
  • Vykupují se také přívěsné vozíky a motorky.

Kontaktovat můžete firmu i v případě, že je vůz poškozený nebo u chybí STK. Celý proces bude velice jednoduchý a rychlý. Odborník se na váš vůz přijede podívat, ocení ho a vykoupí. Platba je uskutečněna ihned a v hotovosti. Velkou výhodou je to, že se okamžitě zbavíte starostí.

  • Firma totiž přebírá po odkoupení plnou zodpovědnost za technický stav vozidla.

Desinfekce a čištění klimatizace

Jedním z nejúčinnějších prostředků pro likvidaci virů, bakterií, plísní a roztočů je ozon. Jeho využití je velice široké a týká se také dezinfekce automobilů. Kromě zmíněných nebezpečných látek se zbavíte také nepříjemného zápachu. Mnoho moderních vozidel je vybaveno klimatizací. Odborníci varují před zanedbáním dezinfekce a čištění klimatizace.

  • Klimatizace je totiž největším zdrojem mikrobů a plísní v celém vozidle.

Nebezpečné bakterie mají své největší pole působnosti na vnitřním výměníku klimatizace. Tím pádem dochází ke vdechování těchto látek posádkou vozu.

  • Vyčistění ozonem je velice efektivní.
  • Ozon se dostane i do nepřístupných míst nejen ventilačního a klimatizačního systému, ale také do čalounění a koberců.
  • Dokáže také pohltit zápach z cigaret nebo zvířat.

Výkup firemních aut

Rozhodli jste se ve své firmě pro obměnu vozového parku? Pak budete jistě řešit otázku, co s nepotřebnými vozidly. Pochopitelně, že je nejlepším řešením jejich výhodný a rychlý prodej. Stačí najít vhodnou společnost, která vás této starosti zbaví. Výkup firemních aut můžete tedy zcela nechat na profesionálech.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.