Home » Vybavení » Swim spa pro aktivní odpočinek

Swim spa pro aktivní odpočinek

Když kohokoliv požádáte, ať vám vyjmenuje výhody vlastní vířivky nebo swim spa, pravděpodobně uslyšíte hodně chvály na relaxování v soukromí nebo pořádání rodinných párty ve vířivce. Není pochyb o tom, že luxusní rohová vířivá vana může být skvělým zdrojem utužování rodinných vazeb a relaxace, ale existuje mnoho lidí, kteří si pořizují domácí či venkovní vířivky čistě ze zdravotních nebo hubnoucích důvodů. Ve skutečnosti totiž existuje k vířivé vaně a swim spa celá řada příslušenství (nejen chemikálie a filtry), které dělají z vířivky místo aktivního odpočinku. Nemyslete si proto, že americké vířivé vany jsou určeny jen k relaxaci. Zbavte se tohoto předsudku a vrhněte se například na shození pár kil.

Nejen relaxace, ale i motivace

Americké vířivky jsou ideálním způsobem jak uklidnit unavené, upracované svaly nebo bolest svalů po cvičení. Naložení se do teplé vody a masáž v ní po náročném běhu či tréninku pomůže zabránit jakékoliv přetrvávající bolesti. Je to také velká „odměna“, která vám pomůže motivovat se k výkonu: myšlenka na relaxační koupel v luxusní vířivce po cvičení velmi výrazně pomáhá při tréninku samotném.

virivka-05

Jen málo druhů fyzické aktivity tělu prospívá tolik jako plavání. Velké bazény jsou však obrovskou investicí, zabírají příliš mnoho místa a vyžadují pro průměrnou rodinu příliš velkou údržbu. Swim Spa nabízejí všechny fitness výhody bazénu bez nároku na místo.

Pobyt ve vířivce vám pomůže zhubnout

A konečně je velký důvod, proč si luxusní vířivou vanu opravdu pořídit. Kromě léčebných aspektů a relaxace studie ukazují, že pouhých 30 minut denně v teplé vodě vám může pomoci zhubnout. Žádné jiné cvičení, žádná jiná dřina, jen 30 minut pobytu ve vířivé vaně či ve Swim Spa, šest dní v týdnu. Není to jen teplá voda ve vířivce, ale především tisíce bublinek stimulujících svaly způsobí, že se vám postupně podaří zhubnout.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.