Home » Ostatní » Proč si pořídit přídavný bezpečnostní zámek na dveře?
zamecnicky servis 1 768x471[1]

Proč si pořídit přídavný bezpečnostní zámek na dveře?

Bezpečnost našeho domova a rodiny je pro nás to nejdůležitější. Jedním z možných způsobů, jak ještě zlepšit jeho bezpečnost, je mimo instalace bezpečnostních dveří montáže bezpečnostních zámků, také pořízení přídavného bezpečnostního zámku na dveře. Proč je to tak důležité a jaké jsou jeho hlavní výhody?

Větší ochrana proti vloupání

Hlavním důvodem pro pořízení přídavného bezpečnostního zámku je lepší ochrana proti možnému vloupání. Přídavné zámky představují dodatečnou překážku, kterou musí zloději překonat, i kdyby se už přes první zámek dostali. Tento samotný fakt mnoho zlodějů odradí a jdou tam, kde se nebudou muset tolik namáhat. Kombinace hlavního a přídavného zámku tak zvyšuje bezpečnost. To je nezbytné, zvlášť pokud žijete v rizikové oblasti s vyšším počtem vloupání a kriminalitou.

Snadná montáž a použití

Přídavné zámky jde obvykle velmi snadno namontovat na již stávající dveře. Nevyžadují žádné jejich velké úpravy, ale vždy je přece jen lepší se při jejich montáži obrátit na zkušené zámečníky, jaké najdete v Zámečnictví Praha 14. Mnoho zámků můžete namontovat pomocí běžných nástrojů, které máte doma. Některé modely je dokonce možné zamknout zvenčí bez použití klíče. To je pohodlné, jen nesmíte dané klíče nechat doma.

Dlouhá životnost a odolnost

Moderní přídavné zámky se vyrábí z velmi odolných materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a odolnost proti násilným pokusům o otevření. Navrhují se tak, aby odolaly mechanickým útokům a nežádoucí manipulaci. Vše pro vaše bezpečí.

Dodatečné zabezpečení pro různé typy dveří

Bez ohledu na to, zda máte dveře dřevěné, kovové nebo skleněné, vhodný zámek určitě najdete. Na trhu existují přídavné zámky pro různé typy a konstrukce dveří. To znamená, že každý může najít zámek, který bude odpovídat jeho potřebám. V případě, že si nevíte rady, můžete se obrátit na Zámečnictví Praha 14, kde vám dokáží s výběrem takového zámku i jeho instalací snadno pomoci.

Klid a pocit bezpečí

Konec konců, investice do přídavného bezpečnostního zámku přináší klid a pocit bezpečí. To je bez debat. Vědomí, že je vchod do domu lépe chráněn, dovolí řadě lidí v noci lépe spát a užívat si čas mimo domov s vědomím, že se k vám domů nikdo nedostane.

Jak vybrat správný přídavný zámek?

  1. Podle hodnocení: Vyberte zámek s vysokým bezpečnostním hodnocením, který prošel testy odolnosti a má správné certifikace.
  2. Podle kompatibility: Ujistěte se, že zámek je vhodný pro váš typ dveří.
  3. Podle funkcí: Můžete si vybrat běžný zámek, nebo některý s dodatečnými funkcemi, jako je alarm nebo automatické zamykání.

Investice do přídavného bezpečnostního zámku na dveře je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak si zajistit větší bezpečí. Nejenže posiluje ochranu proti vloupání, ale také přináší klid a jistotu, že jste udělali maximum pro bezpečí své rodiny

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.