Home » Ostatní » Spolehněte se na dodavatele kvalitního vybavení
IMG 56761

Spolehněte se na dodavatele kvalitního vybavení

Hledáte vhodného dodavatele vybavení práškové lakovny? Obraťte se na výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, který má ve svém portfoliu i další produkty.

Vybavení práškových lakoven

Moderní prášková lakovna a lakovací kabiny si žádají kvalitní vybavení. Neobejdete se také bez zařízení pro moření, odmaštění nebo fosfátování. O dodání veškerého vybavení, které budete potřebovat, se už postaráme my. S důvěrou se tak na nás můžeme obrátit. Máme v tomto oboru bohaté a dlouholeté zkušenosti.

Práškové lakování

V dnešní době je práškové lakování aplikováno na nejrůznější druhy kovových předmětů, ať už ocelové, hliníkové nebo zinkové. Jedná se o moderní povrchovou úpravu vyznačující se vysokou kvalitou a dlouhou životností i odolností. Práškové lakovny se ve svých lakovacích kabinách neobejdou bez potřebných strojů a dalších doplňků.

IMG 56761

Vybavení práškových lakoven

Co patří k takovému nutnému vybavení práškových lakoven? Tím mohou být například lakovací stěny, sušící pece, lakovací automaty, stroje na předúpravu, dopravní systémy a další. Jedním z nejhlavnějších vybavení jsou pak samotné lakovací boxy a také práškové barvy, bez kterých by to nešlo. A právě ty by měly být kvalitní. Vyřešit se také musí různé technologie, především filtrace vzduchu.

KVALITA PŘEDEVŠÍM

Od nás si můžete nechat dodat vysoce kvalitní práškové barvy od ověřených zahraničních výrobců, konkrétně jde o značku KABE. Tyto produkty švýcarské kvality zajišťují ten nejlepší finální výsledek. Vybírat můžete z dlouhé řady nejrůznějších barevných provedení. Nechybí ani metalické odstíny. S našimi práškovacími barvami se skvěle pracuje na nejrůznějších površích.

Spolehněte se na dodavatele s dlouholetou tradicí

Nejen v oblasti vybavení práškových lakoven, ale i dalších zařízení se na nás jako dodavatele s dlouholetou tradicí a zkušenostmi můžete spolehnout. O svém vypovídá dlouhá řada pozitivních referencí od zákazníků. Zakládáme si na individuálním přístupu, který vede k rychlému a profesionálními vyřízení požadavků klienta.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.