Home » Ostatní » Svatební šaty s příběhem: Vdechněte svatebním šatům osobní kouzlo
kaya 31

Svatební šaty s příběhem: Vdechněte svatebním šatům osobní kouzlo

Svatební šaty jsou pro spoustu žen určitou symbolikou. Nechte si proto své šaty obohatit něčím, co pro vás osobně znamená něco výjimečného.

Svatební šaty jako rodinné dědictví

Dědí se u vás svatební šaty z generace na generaci? Chtěla byste mít na své svatbě šaty po své mamince, ale zároveň byste ráda něco aktuálnějšího než desítky let starý kousek? Nejsou detaily na zděděných šatech v dobré kondici? Nechte si rodinné šaty přešít podle svých představ, opravit nedokonalosti vzniklé používáním šatů nebo je poupravit pro svou postavu u šikovné krejčové.

Zakázkové krejčovství nabízí také možnost nechat si ušít svatební šaty podle předlohy. Chtěla byste obléct šaty v podobném stylu jako vaše maminka, babička nebo jiná vám blízká osoba, ale originální šaty už bohužel nemáte? Přineste ke své krejčové fotografii nebo náčrt svatebních šatů, které budou sloužit jako předloha k šatům pro váš vlastní den D. Náčrt můžete také vytvořit přímo s krejčovou. Nechte si ušít šaty, které vám díky přesného měření postavy skvěle padnou a zároveň podpoří rodinnou tradici. Výhoda ušití nových šatů podle předlohy je především padnoucí střih a velikost, delší životnost materiálů a živost barev.

Symbolika, která vnáší osobní kouzlo

Máte oblíbený vzor, který pro vás má osobní hodnotu? Nosila vaše babička konkrétní krajku nebo nebo výšivku? Co takhle nechat si symbolicky ozdobit své svatební šaty nebo závoj tímto vzorem? Zvládne to jistě každá šikovná krejčová a vy se budete ve svůj svatební den cítit ještě významněji, jelikož budete zářit v něčem, co ve vás vzbuzuje pozitivní emoce. Šaty či závoj si můžete nechat ozdobit také například iniciály svými a svého partnera.

Svatební den je výjimečným dnem pro každou nevěstu. Udělejte si ho proto nezapomenutelný i díky detailům, které pro vás mají osobní vazbu a vytvářejí ve vás pozitivní emoce!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.