Home » Ostatní » Ubytování v českém penzionu v Rakousku
pokoje1

Ubytování v českém penzionu v Rakousku

Přijeďte si užít jedinečné krásy rakouské přírody a ubytujte se v útulném českém penzionu, na dosah od zajímavých míst, která stojí za to vidět.

Ubytování v českém penzionu v Rakousku

Navštivte krásné Rakousko, které si zamilujete. Má toho opravdu hodně co nabídnout jak milovníkům turistiky a přírody, tak i těm, kteří mají rádi trochu té historie. Zavítejte do prázdninového regionu Schladming-Dachstein a užijte si parádní dny zde strávené.

Ubytování ve Schladmingu

Objevujte nová a zajímavá místa v oblasti Schladming-Dachstein ve Štýrsku. Toto místo si zamilujete v každém ročním období. Nabízí spoustu zážitků pro letní i zimní aktivity. A kde se v této oblíbené lokalitě ubytovat? Využijte k ubytování Schladming útulný pension, který je jako stvořený pro páry, rodiny s dětmi i seniory.

Český pension k vašim službám

Pokud se ubytujete v pensionu Savisalo, který se nachází v místě skvělého výchozího bodu pro podnikání výletů, můžete se spolehnout na příjemnou atmosféru a kvalitní služby. Tento český penzion v Rakousku vám nabídne přesně to, co potřebujete pro strávení příjemné dovolené nebo prodlouženého víkendu, ať už v létě nebo v zimě. Můžete se těšit na dechberoucí pohledy na okolní panoramata, úchvatnou přírodu a její krásy, ale i na historické památky. Tento pension je zkrátka skvělou volbou pro ubytování Rakousko.

Nabízené služby

Využít zde můžete široké nabídky poskytovaných služeb. Během vašeho pobytu můžete využít možnosti polopenze, která se skládá z bohatých snídaní nabízených formou švédských stolů a večeří s polévkou, salátovým bufetem a moučníkem. V zimním období můžete využít dopravu mikrobusem ke svahu nebo skibusu za drobný poplatek.

V penzionu budete mít i možnost příjemně si zarelaxovat v místní sauně a dokonale se tak uvolnit po náročném dni.

Možnost aktivit v okolí

A jaké aktivity můžete na vás čekají v okolí? Je to skvělá letní turistika s kartou Sommercard plnou výhod. Navštívit můžete vodopády, ledovec nebo absolvovat okruh kolem jezer. Zapůjčit si u nás můžete i elektrokolo. V zimě to pak jsou parádní sjezdovky nebo běžkařské dráhy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.