Home » Zahrada » Přelivový bazén na zahradě si rychle zamilujete
prelivovy bazen

Přelivový bazén na zahradě si rychle zamilujete

Kdo by neměl rád koupání za krásného počasí? Ne každý je ovšem příznivcem špinavých rybníků anebo přeplněných koupališť. Pokud vám to však jen trochu dispozice zahrady dovolují, pořiďte si plastový bazén. Investujte do koupacího zázemí, které budete mít jenom pro sebe. To znamená žádné řešení hygienických potřeb, a především vlastní soukromí.

Investujte do zapuštěného bazénu

Bazén je investicí na hodně dlouhou dobu, o tom není žádných pochyb. Proto se vyplatí pořídit si bazén, který vám bude vyhovovat do nejmenšího detailu. Ideální poměr mezi cenou a nabízeným komfortem přináší plastové bazény. Ty mohou samozřejmě dosahovat odlišných velikostí podle toho, jaké jsou vaše požadavky.

Jestliže v tomto směru nechcete sázet na běžný standard, pořiďte si něco lepšího. Bude to přelivový bazén, který je dostupný v rozměrech od 3×6m až do 4×8m. I volba hloubky mezi 1,2m a 1,5m přijde vhod jistě každému. Když si zvolíte toho správného dodavatele bazénu, domůžete se protiskluzového provedení schodů, inovovaného LED osvětlení, optimalizovaného umístění trysek a integrované thermokonstrukce.

Přesně takový bazén se stane nepřehlédnutelnou pýchou vaší zahrady a zajistí vám spoustu vodních radovánek. Koupání v něm si budete užívat s celou svou rodinou a přáteli.

Pořiďte si bazén od ALBIXONU

Otázkou tedy zůstává, kde si koupit nový bazén, ať už to bude na zahradu či kamkoliv jinam? V tomto směru dejte přednost osvědčené kvalitě. A je v podstatě jedno, jestli zvolíte klasický plastový bazén nebo přelivový bazén, u něhož budete mít hladinu vody po okraj. Prověřeným specialistou v tomto segmentu je společnost ALBIXON, která je příslibem dlouhé životnosti výrobku, moderního vzhledu, barevné stálosti a dokonalého splynutí bazénu s okolím. Pokud nevěříte, přesvědčte se o těchto slovech na vlastní kůži.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.