Home » Ostatní » Zabalení zboží Praha nebo Žatec a jeho doprava nejen v ČR, ale i ve světě

Zabalení zboží Praha nebo Žatec a jeho doprava nejen v ČR, ale i ve světě

Neexistuje mnoho firem, které dokážou nabídnout:

  • různé možnosti balení zboží,
  • obaly sami vyrobit,
  • realizovat balení včetně ruční kompletace reklamních či dárkových balení
  • zajistit dopravu zabaleného zboží nejen v rámci České republiky, ale i do zahraničí.

Avšak firma Balino, a.s., která nabízí různé možnosti zabalení zboží Žatec a zabalení zboží Praha je jedničkou v blistrování, velkoformátovém balení, foliování zboží, zatavování zboží do volných sáčků, přepravním balení a podobně.

Různé typy blistr balení

Chcete, aby vaše zboží bylo dokonale zabaleno do průhledného, avšak odolného obalu? Můžete zvolit tavené blistr balení, kdy tvarovaný obal a podkladová karta jsou k sobě přitaveny. Tak si můžete být jisti, že nikdo zboží z obalu jen tak hned nedostane. Tím pádem je do jisté míry chráněno před nenechavými zlodějíčky. Můžete se rozhodnout pro zasouvací blistr balení, zaklapávací blistr balení nebo svařené dvoudílné blistr balení.

fotogalerie_13Balino zabalí a ulehčí i váš online byznys

Společnost Balino je specialistou na foliování, jak již bylo zmiňováno. Proč právě foliování zboží Žatec či foliování zboží Praha je přikládán tak velký význam? Technika foliování totiž dokáže nejen dokonale ochránit výrobek před poškozením, ale umožňuje zabalit dva i více výrobků k sobě, popřípadě přibalit ke zvolenému zboží nějaký dárek – benefit. Dnes už si neumíme představit bez foliování nejen potraviny, ale ani nejrůznější drogistické výrobky nebo třeba kvalitní časopisy (často také s dárečkem).

Zdá se vám balení zboží Žatec a balení zboží Praha málo? Potom byste měli vědět, že Balino, a.s. vám také nabízí ulehčení vašeho online byznysu. Pomůže vám se zpracováním objednávek, s expedicí zboží, s výdejním místem, skladováním, s řešení reklamací a dalšími individuálními požadavky, které vůči firmě vznesete.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.