Home » Ostatní » Síla a energie, to jsou jen některé z našich cílů
Sila a energie to jsou jen nektere z nasich cilu

Síla a energie, to jsou jen některé z našich cílů

Naše společnost AWAC se již dlouhodobě zabývá řezáním vodním paprskem, jež se stalo jedním z nejefektivnějších způsobů řezaní mnoha materiálů v současnosti vůbec. Vyzkoušejte například řezání dlažby vodním paprskem a využijte k tomu naše cnc řezací stroje. Neuvěřitelná síla a přesnost cnc laserových řezacích strojů nadchne nejednoho zákazníka. Přesvědčte se sami a objednejte se u nás! Vysokotlaký vodní paprsek udělá těžkou práci za Vás a Vy tím budete doslova ohromeni. Již od října roku 1990 provozujeme řezání vodním paprskem Brno, řezání vodním paprskem Praha a řezání vodním paprskem Plzeň.

Neustále se zlepšujeme

Od počátku vzniku společnosti AWAC jsme prošli obrovským vývojem, a to, jak co se týče zaměření se na nejmodernější technologie, tak i co se týče služeb našim klientům. Našim hlavním cílem je naprostá spokojenost všech zákazníků a tomu podřizujeme prakticky celou svou práci. Jedná se především o neustálé zvyšování kvality řezání vodním paprskem, prodeje cnc strojů, servisu cnc strojů, oprav cnc strojů, ale i podrobného plánování všech zakázek. Cnc laserový řezací stroj se stal během poměrně krátké doby doslova hitem na českém trhu. Nechejte se také okouzlit neskutečnou silou a přesností cnc laseru!

Sila a energie to jsou jen nektere z nasich cilu

Náš zákazník, náš pán

Řezání vodním paprskem zajišťuje řez prakticky bez jakýchkoliv mikrotrhlin, dosažení tvarového výsledku v jednom kroku, chladný řez, ale především možnost dělit i jinak problematické materiály. Přes počáteční nedůvěru našich klientů v sílu a přesnost cnc laserových řezacích strojů se zájem o práci s těmito cnc lasery neustále zvyšuje. Jsme za to velmi rádi a snažíme se neustále vylepšovat ve všech směrech. V současnosti zajišťujeme řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno a řezání vodním paprskem Plzeň. Provádíme rovněž 3D řezání s eliminací úkosů, což je jeden z nejnovějších způsobů řezání vodním paprskem.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.