Home » Ostatní » Jak chytře vyřešit parkování?
Bez nazvu 11

Jak chytře vyřešit parkování?

V dnešní době je skutečně až nepochopitelné, co se děje na silnicích. Nemluvě o tom, jak malá nepozornost může vytvořit pěkně velké problémy.

Odřené nebo nabourané auto pěkně zamrzí

Je úplně jedno, jestli budete majitelem vozidla a odřete si automobil jen proto, že jste dostatečně neodhadli situaci. Nebo když přijdete ke svému vozidlu a zjistíte, že váš plechový miláček oplývá čerstvými šrámy a promáčklými plechy. Pokud je samozřejmě lístek s kontaktem za stěračem, tak se tato situace dá vyřešit a jak se zdá řidič byl velmi slušný. Bohužel ale větší pravděpodobnost bude, že odjede a opravu si budete uhradit sám. Kdyby zde byl vratný parkovací sloupek, poté by se taková věc nestala. Tento sloupek je vyroben z takového materiálu, že vozidlo nijak nezničí, ale nárazem dá o sobě dostatečně vědět. Takové bezpečnostní sloupky jsou velmi vhodné i do firemních prostorů.

Bez nazvu 11

Sklady a méně prostorná místa

Není mnohdy jednoduché odhadnout volný prostor ve skladech nebo v malých prostorách. Na takových místech se rozhodně vyplatí být ostražití, ale také je pravdou, že není možné mít oči všude a když se s vysokozdvižným vozíkem vyhnete jedné nástraze, že na druhou můžete celkem s přehledem najet. Nemluvě o tom, když se budou v blízkosti pohybovat osoby. Bezpečnostní sloupky jsou poté ideální jak pro ochranu osoby, která řídí, produkty, které jsou poblíž a rovněž zaměstnance. Každý majitel by měl být v tomto prozíravý a vybavit tak svoje prostory těmito sloupky, čímž ušetří nejen svůj majetek od újmy, ale rovněž zamezí vzniku pracovních úrazů.

Nebezpečné úseky

Existují skutečně místa, kde se stávají časté nehody. Je zcela možné, kdyby v těchto místech bylo silniční bezpečnostní zábradlí, že se zde nestane tolik tragických událostí. Kdo si myslí, že je to zcela zbytečné, tak zřejmě se ještě tváří tvář nesetkal s nehodou, kterou ani nemusel zavinit on. Navíc bezpečnostní sloupky nebo zábradlí jak se zdá ochrání dokonale nejen materiální věci, ale předně lidské životy. A to je mnohem důležitější. Poté taková investice bude velmi přijatelná a efektivní.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.