Home » Ostatní » Máte doma zdravé BIO produkty?
40.lipa1

Máte doma zdravé BIO produkty?

V současné době se hodně uživatelů soustředí na produkty zdravé výživy. Více dbají o své zdraví nejen ženy, ale i muži, kdy upřednostňují přírodní zdroje.

Zdraví máme jen jedno

Poslední dobou se lidé více soustředí na to, co konzumují a také se více starají o své zdraví. Předně díky tomu, že výrobci nabízí skutečně kvalitní přírodní doplňky stravy, kdy je velký výběr produktů. Většina z nich se dá dohledat v kterémkoliv kamenném obchodě nebo e-shopu, pod sekcí zdravá výživa. Každý jedinec tak může vyzkoušet kvalitní potraviny a navíc tak prospět i svému zdraví. Podpořit svůj životní styl mohou tak všichni a začít lze například u sladkostí nebo slazení nápojů či pokrmů.

Cukr je v podstatě bílá past

O cukru jako takovém se vedou dlouhá léta diskuze a také se doporučuje snížit jeho konzumaci. Existují různé jeho náhražky, ale poslední dobou vede čekankový sirup, který je vyrobený na bázi třech speciálních technologií z extraktu kořene čekanky.

Jeho velké bonusy:

  • má dostatek vlákniny
  • nízký glykemický index – o 95% méně cukru, než mají například jiná přírodní sladidla
  • dokáže částečně nahradit i pokrmový tuk, což by nikdo u cukru očekávat nemohl

Čekankový sirup má velmi příznivý vliv na zdraví. Výrobce jej nabízí v rozličném provedení a rovněž i s dalšími příchutěmi, které podpoří jeho činnost a přinesou další prospěšné látky pro tělo. Výhodou je, že se dá s ním prakticky sladit cokoliv, studené i teplé nápoje, ale rovněž se dá použít všude k vaření nebo pečení, stejně tak jako klasický cukr. Tudíž oblíbená zmrzlina může být ochucena právě tímto sirupem.

40.lipa1

Čaje, které nejen zahřejí

Kdo má rád čaj, tak by měl vyzkoušet BIO čaje, které jsou dalším přínosem pro zdraví. Existuje poměrně dost velká nabídka klasických čajů, bylinkových, ovocných atd. Mají rozhodně plnou autentickou chuť, což způsobuje jejich styl výroby. Čaje mají certifikaci a jsou vyrobeny za skutečně velmi přísných podmínek. Nicméně prospějí jak našemu zdraví, tak duši, protože přinesou pohodu. A pokud si je osladíme čekankovým sirupem, tak i další zdravotní benefity.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.