Home » Ostatní » Vlastní vířivka přináší řadu benefitů pro vaše zdraví

Vlastní vířivka přináší řadu benefitů pro vaše zdraví

Vlastní vířivka znamená mnohem více než pouhé vylepšení vašeho domova. Představuje skutečnou investici do vašeho zdraví a pohody. Je prokázáno, že majitelé vířivek mají více energie, lépe spí a cítí se zdravější. Důvodů, proč si pořídit svou vlastní, je celá řada. Jakmile se rozhodnete, že i vám vířivka zpestří bydlení, stačí už jen zvolit kvalitního prodejce a společnými silami vybrat model, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Zejména pro osoby, které tráví celý den u počítače, je vířivka ideálním způsobem, jak se zbavit bolesti zad, zrelaxovat a pečovat o svůj pohybový aparát. Navíc vířivku je možné využívat po celý rok.

Benefity hydromasáže

vanaZákladem pozitivních účinků hydroterapie jsou tři faktory: vztlak vody, její cílené proudění a optimální teplota. Teplá voda prohřeje vaše tělo a krevní oběh se zvýší. Vztlak ve vířivce znatelně nadlehčuje vaše tělo, a proto je velice zmírněn tlak na svaly a klouby. Masáž pomocí cíleného proudění vody přináší nespočet benefitů, jako například:

  • Lepší a kvalitnější spánek
  • Úlevu od bolesti zad
  • Snížení úzkosti a stresu
  • Zmírnění napětí ve svalech a kloubech
  • Psychickou úlevu a lepší spánek

Výběr vířivky

Rozhodnete-li se zakoupit vlastní vířivku, jedním z nejdůležitějších kroků je volba kvalitního prodejce, který vám pomůže zvolit model nejvíce vyhovující vašim potřebám. Dobrý prodejce by zároveň neměl mít problém s případnou úpravou výrobku. V České republice vám s volbou vířivky může pomoci například společnost SPA Studio.

SPA Studio je výhradním dovozcem vířivých van značky Canadian Spa International. Jedná se o novou řadu velice atraktivních amerických vířivek s kanadsko-americkou technologií. Na své si zde přijde každý zákazník, včetně rodin s dětmi od 3 let. Níže představujeme jeden z oblíbených modelů:

Vířivka MOORIN

Luxusní design tohoto výjimečného modelu vás jednoduše nadchne. Vířivka MOORIN nabízí komplexní masážní centrum až pro 5 osob díky celkovému počtu 54 trysek, vybírat můžete rovnou z 9 barevných variant. S tímto modelem je také dodáván termokryt a schodiště v barvě obložení.

Veškeré modely, které vám společnost SPA Studio může nabídnout, naleznete na webových stránkách, kde se vířivky prodávají www.spa-studio.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.