Home » Vybavení » Kotle na tuhá paliva mohou nabývat odlišných podob
kotle na drevo

Kotle na tuhá paliva mohou nabývat odlišných podob

Teplo domova je bezpochyby tím, co nám přináší maximální komfort a radost především v zimním období. Jestliže uvažujete o tom, že byste aktuálně předražený plyn nahradili něčím levnějším a efektivnějším, zaměřte se na vhodné kotle na tuhá paliva. Dřevo je stále nejlevnější komoditou a dnešní možnosti moderních kotlů jsou zcela jiné než u těch, které se vyráběly před mnoha lety.

Kotle na dřevo

Jednou z možností jsou pochopitelně kotle na dřevo. Ty splňují všechny evropské standardy a přináší efektivní způsob vytápění. Když se rozhodnete pro kotle na dřevo, volte samozřejmě prověřenou kvalitu. Typickým příkladem jsou kotle AM ENERGO, u nichž máte záruku vysoké účinnosti.

Takové kotle na tuhá paliva se pyšní speciální zplynovací komorou, nabízí dlouhou dobu hoření až dvacet dva hodin a v neposlední řadě přináší i možnost automatického provozu. Program na dvacet čtyři hodin dopředu se pro vás stane jistě velkým pomocníkem a zajistí dlouhodobě bezstarostné užívání.

Kotle na dřevo od tohoto specialisty ale nejsou tím jediným, co si můžete pořídit. Když se řekne kotle na tuhá paliva, neznamená to pouze kotle na dřevo, jak by si mohl, kdo myslet.

Kotle na uhlí

Alternativou se vám pochopitelně stanou kotle na uhlí. Součástí takové moderního kotle může být navíc velký zásobník, takže nemusíte řešit manuální pravidelné přikládání. O vše se postará automatický systém za vás. Když se spojí velký popelník s elektronickou regulací, několik dní si takového kotle nemusíte v podstatě vůbec všimnout.

Rozhodujete-li se pro nákup kotle na tuhá paliva, vezte, že v tomto směru máte bohaté možnosti. Ať už jde o kotle na dřevo nebo kotle na uhlí. Připravte se na nadcházející zimu s dostatečným předstihem a pořiďte si kotle s automatickým dávkováním paliva. Vydejte se cestou cenově přijatelného a snadno dosažitelného tepla.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.