Home » Vybavení » Koupelna – malé místo s velkou důležitostí

Koupelna – malé místo s velkou důležitostí

Užíváte si rádi pohody a klidu ve vaně plné horké vody? Cítíte, jak odchází únava z Vašich nohou po namáhavém dni? Nebo ze sebe rádi smýváte únavu pod tekoucí vodou ve sprchovém koutě? Ať už jste milovníci van nebo sprchových koutů, určitě si uvědomujete, že koupelna je místem, kde se můžete po namáhavém dni oddávat pocitu uvolnění, kde si užíváte vzácných chvilek, které trávíte sami se sebou. Proto je důležité při plánování svého nového bydlení, nebo při úpravě dosavadního, věnovat koupelnám dostatečnou pozornost.

Vana nebo sprchový kout? Toť otázka.

Zařizujete-li koupelnu v malých prostorách a dáte přednost sprchovému koutu před vanou, pak vězte, že můžete vybírat z nepřeberného množství různých typů od různých výrobců těchto úžasných zařízení. Lišit se mohou nejen sprchovými zástěnami, ale zejména typem sprchových vaniček, ze kterých si můžete volit. A aby to nebylo tak jednoduché, místo vaničky můžete zvolit i stále oblíbenější sprchové kanálky, které Vás neomezují v prostoru a jsou například vhodné při použití podlahového vytápění koupelny.

_dsc2203Máte rádi retro?

Máte-li vyřešeno dilema, zda zvolit sprchový kout nebo vanu, můžete se v klidu soustředit na výběr stylu Vaší nové koupelny. Většina lidí asi vsadí na nadčasový design koupelnového nábytku a dalších koupelnových doplňků, který nevyjde z módy po spoustu dalších let. Ano, správně. I interiér koupelen je často ovlivněn moderními trendy. Čím dál více lidí podléhá kouzlu tzv. retro koupelen. Že nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Navštivte internetové stránky firmy Sapho, a projděte si ukázky realizací koupelen ve stylu retro. Líbí? Pak neváhejte a umocněte estetickou úroveň Vaší koupelny koupí vodovodní baterie ve stylu retro. A obklady? Z nepřeberného nabízeného množství si jistě vyberete ty, které znásobí příjemný pocit, který budete ve Vaší koupelně zažívat.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.