Home » Vybavení » Koupelnový nábytek BONO od Dřevojasu

Koupelnový nábytek BONO od Dřevojasu

Nábytek je důležitou součástí každé koupelny a jeho výběr je někdy nelehký úkol. Pokud sháníte kvalitní koupelnový nábytek jako od truhláře, ale čas vás tlačí a na dodání pospícháte, máme pro vás skvělé a rychlé řešení. Série BONO od firmy Dřevojas vás svým designem, kvalitou a provedením jednoduše nadchne. Ale to není zdaleka všechno. Firma Dřevojas tuto sérii umí dodat do 5 pracovních dní a navíc ve složeném stavu a s perfektně seřízenými zásuvkami.

Řada BONO má bezúchytkové provedení a samotné zásuvky se otvírají za přesah. Samozřejmostí je tlumené dovírání. Firma Dřevojas do všech svých nábytků instaluje prvotřídní kování německé značky Hettich, na které poskytuje doživotní záruku. Na koupelnový nábytek s umyvadlem dostanete záruku 5 let.

Barevné provedení

Tento nábytek je vyráběn v bílém lesku a dále v dřevodekorech jako je odstín D03 Cafe, D09 Arlington a D15 Nebraska. Navíc je možné kombinovat jiné barevné provedení korpusu a barevné provedení čelní plochy.

pixabay.com

Umyvadlo

Koupelnový nábytek z řady BONO vyniká ještě širokým výběrem umyvadla. Všechny umyvadla dodávané k této řadě jsou vyrobeny z keramiky. Mají otvor pro stojánkovou baterii, u šířky 125 cm jsou otvory pro dvě baterie. Vybírat můžete jak z klasických tvarů, tak i z provedení s odkládací plochou.

Šířky

Pod každé umyvadlo se vyrábí jiná šířka skříňky. Nejmenší dodávaná šířka nábytku je 55 cm a největší 125 cm. V zásuvce je vždy výřez na sifon, tak aby se dal šuplík bez obtíží plynule otvírat a zavírat.

Doplňkové produkty

K nábytku samozřejmě také patří například zrcadlo, galerka a různé pořadače do zásuvek, které firma Dřevojas opět nabízí ve své nabídce a stačí si jen vybrat.

Co říkáte na koupelnový nábytek BONO? Zaujal vás?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.