Home » Zahrada » Na co hledět při výběru nové vířivky na terasu?
whirlpool 1686581805

Na co hledět při výběru nové vířivky na terasu?

Vlastní vířivka je jistě příjemným zpestřením každého bydlení. Pokud o jejím pořízení uvažujete, určitě se vám hodí pár praktických rad, na co všechno se zaměřit. Vzhledem k tomu, že nemusí jít o zrovna malou investici, je dobré uvažovat i o těch nejmenších detailech.

Kde začít při nákupu vířivky?

Pomyslnou startovací čárou se vám stane odpověď na celkem jednoduchou otázku. Kolik lidí bude vířivku používat? Chcete si ji koupit jen pro svoji vlastní relaxaci nebo čas od času pozvete další členy rodiny a kamarády? Vířivky mají obvykle dvě a míst k sezení. Čím větším vířivka bude, tím nákladnější bude její provoz a vy potřebujete i větší prostor pro její umístění.

Oblíbeným místem pro situování nové vířivky je terasa, kde se to vyloženě vybízí. Myslete však na to, aby k vířivce byl dobrý přístup a zároveň nepřekážela. Podstatná je také nosnost terasy vůči vířivce plné lidí.

Zacilte na důležité parametry

Od velikosti vířivky se můžete přesunout například k samotnému tvaru. Někdo dá přednost kruhu, jiného zase zaujme čtverec. Pokud si chcete dopřávat maximální relaxace a odpočinku, vyberte si vířivku s dostatečným počtem trysek. Neopomínejte ani na takové detaily, jakými jsou kupříkladu sedací plochy ve vířivce. Vsadit můžete také barevné osvětlení, odkládací stolky nebo dálkové ovládání. Součástí konkrétním modelu vířivky může být i několik programů masážních trysek.

Pokud nechcete do vířivky na terasu investovat velké množství peněz, můžete zvolit některou z levnějších variant. Hodně oblíbené jsou v poslední době nafukovací vířivky, které pořídíte kolem deseti tisíc korun. Na druhou stranu od nich nemůžete očekávat to samé, jako od plnohodnotných a mnohonásobně dražších vířivek. Nakonec neopomínejte na již zmiňované náklady na provoz. Když dobře vyberete, bude vám konkrétní vířivka přinášet radost ve všech ohledech.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.