Home » Vybavení » Ledničku vybírejte na základě vhodných parametrů
fridge 1631879859

Ledničku vybírejte na základě vhodných parametrů

Lednice je nedílnou součástí každé domácnosti. Jestliže uvažujete o nákupu tohoto spotřebiče, určitě se vám bude hodit pár praktických informací. Například to, z jakých druhů lednic vlastně můžete vybírat nebo na jaké technické parametry je vhodné se zaměřit.

Jaké jsou typy ledniček?

Pojďme se nejprve zaměřit na typy lednic dostupných na trhu. Patří mezi ně určitě samostatné lednice a lednice s mrazákem. Ten může být situován v dolní, ale také v horní části. Dále jsou to americké lednice, které jsou velké a mají dvoje dveře vedle sebe. Kapitolou samou o sobě jsou mini lednice, vestavné ledničky, ale také ty přenosné.

Důležité technické parametry

Při výběru ledničky se zaměřte na to, kolik členů domácnosti ji bude využívat. Od toho budete volit její velikost. V závislosti na tom, kde je lednice umístěna nepodceňujte ani výslednou hlučnost. Víceméně neslyšitelné jsou lednice s hlučností pod 35 dB.

Velkou pozornost věnujte také funkcím a technické výbavě konkrétního modelu. Dopřávat si můžete spoustu vymožeností. Například takový ionizátor přispívá k lepší čerstvosti potravin. Dále to může být proudění chladného vzduchu označované jako MultiAirflow, speciální vakuový systém Everfresh a dvojitý chladicí systém Twin cooling.

Součástí moderní ledničky může být například vnitřní antibakteriální povrch, výrobník ledu, statické chlazení nebo šestý smysl. Pro úschovu ovoce a zeleniny vám přijde vhod nulová zóna a vsadit můžete i na super rychlé chlazení a mrazení.

Vzhledem k tomu, že žijeme ve světě moderních technologií se nemusíte omezovat ani při vzdáleném ovládání lednice. K tomu slouží chytré telefony a speciální aplikace. Neopomínejte ani na spotřebu elektrické energie. Čím vybavenější ledničku si vyhlédnete, tím vyšší náklady na její pořízení musíte vynaložit. Na druhou stranu jde o každodenního pomocníka v jakékoliv domácnosti.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.