Home » Vybavení » Vyberte si vířivou vanu šitou doslova na míru
pool 1643036923

Vyberte si vířivou vanu šitou doslova na míru

Každý z nás si rád dopřává patřičné relaxace. Jednou z možností je také vířivá vana. Pokud zrovna nejste příznivci přeplněných wellness center, pořiďte si ji domů. Vířivé vany se za několik posledních let staly relativně dostupným sortimentem. Musíte pouze vědět, na jaké parametry se zaměřit.

Parametry vířivé vany

Vaším pomyslným odrazovým můstkem by se měla stát velikost vířivé vany. Nejprve si musíte ujasnit, kolik lidí naráz ji bude využívat. Dostupné jsou nejčastěji modely pro dvě až šest osob. Hodně také záleží na tom, kam vířivou vanu umístíte. Podstatný je také výrobní materiál, na který se v lepším případě bude vztahovat několikaletá záruka. Samotná vana pak může být doplněna ještě určitou obestavbou, která umožňuje pohodlnější vchod do vody nebo slouží jako odkladiště pro oblečení, nápoje a podobně.

Zajímat se musíte o technické provedení vířivé vany. Takovým pomyslným odrazovým můstkem se vám stane počet trysek. Čím více jich bude, tím více si užijete nabízeného relaxačního komfortu. Trysek může být 26, ale také 88. To už záleží na tom, kolik peněz budete do vířivé vany investovat. Zapomínat bychom neměli ani na LED podsvícení, v ideálním přípravě v pestrém barevném podání. Dále to mohou být doplňky pro aromaterapie, audio systém, dálkové ovládání, ale také nejrůznější vodopády.

Na kolik vyjde vířivá vana?

Cena se do značné míry odvíjí od všech výše zmíněných vlastností vířivé vany. Pokud budete chtít profesionální řešení, počítejte s cenou od 100 000 Kč a výše. Jestliže si vystačíte se základním nafukovacím modelem, cena bude v podstatě desetinová. Před nákupem vířivé vany si zároveň uvědomte, že takový relaxační kousek vyžaduje i jisté provozní náklady. Ať už jde o elektřinu, chemii nebo vodu. Pokud z vaší strany není nic překážkou, můžete se těšit na dlouhé chvíle odpočinku, klidu a vodního komfortu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.