Home » Zahrada » Párty stany nabízí spoustu možností využití
party stany

Párty stany nabízí spoustu možností využití

Během posledních let vzrostla popularita párty stanů. Důvod je jasný. Lidé se chtějí bavit, ideálně venku nebo s velmi snadným přístupem na čerstvý vzduch. Párty stany jsou tak nezbytným příslušenstvím velkých oslav typu narozeniny, svatby, firemní akce, avšak hodí se i k pořádání festivalů kulturního charakteru. Zároveň lze takové stany umístit prakticky kdekoliv – ať už na volné prostranství ve městě, tak na travní porost v přírodě.

Vše závisí na přání a požadavcích zákazníka. Je možné sehnat párty stany menší, nicméně pokud zákazník požaduje párty stan na velkou akci, ani to není problém.

Pronájem párty stanů si tak získal své místo mezi podnikatelskými aktivitami a je velmi využívaný nejen jednotlivci, ale i firmami. K dispozici jsou tak velkokapacitní haly vhodné k událostem, na kterých se očekává přítomnost velkého počtu lidí. Dále si lze pronajmout stany typu „chobotnice” nebo nůžkové stany, které se hodí jako přístřešek pro domácí párty, prodejní stánek nebo jako stanoviště pro aktivity na dětských dnech.

Venkovní akce se však neomezují jen na párty stany. Velkou zábavu si lze užít i v nafukovacích atrakcích určených pro zábavu pod širým nebem. Kdo by neznal nafukovací vodní fotbal? To je ideální hra do horkých letních dnů – i když vyvinete určitou fyzickou aktivitu, vrstva vody na hřišti je velmi příjemná a osvěžující. Velkou popularitu si vysloužilo i nafukovací sumo. Takové zápasy v nafukovacích oblečcích jsou zábavné nejen pro samotné účastníky „potyčky”, ale i pro přihlížející. Pokud vás tyto aktivity nenadchly, nevadí. Ještě je možnost objednat si aktivity jako bungee running, 3-kalhoty nebo nafukovací gladiátoři. Neznáte? Nevadí! Pronájem těchto atrakcí je tu od toho, abyste poznávali nové věci a u toho si užili hromadu zábavy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.