Home » Byt » Přestavba bytového jádra krok za krokem
bathroom 1659878713

Přestavba bytového jádra krok za krokem

Vlastníte postarší bytovou jednotku, která disponuje starým umakartovým jádrem? Pak je asi největší čas na přestavbu. Díky ní můžete alespoň částečně pozměnit nejenom dispozice koupelny, ale ve výsledku se domůžete především nových bytových prostor. V závislosti na typu panelového bytu souvisí s výměnou bytového jádra i modernizace kuchyně. To, když k sobě obě místnosti přiléhají. S tím je tedy třeba počítat.

Návrh jako odrazový můstek

Pokud zrovna nepatříte ke zručným řemeslníkům nebo nedisponujete dostatkem volného času, sjednejte si na tuto práci odborníky. S nimi prokonzultujte své požadavky a nechte si připravit grafický návrh. Možná byste se divili, ale taková 3D vizualizace vám napoví mnohé a na základě ní jste schopni provést nejrůznější změny ještě na samotném počátku.

Přestavba bytového jádra od A až do Z

Po schválení základní návrhu a cenové nabídky přichází na přetřes jednotlivé stavební úkony. Vše začíná zbouráním starého bytového jádra a odvozem suti. Pak je třeba provést výstavbu nových stěn, k čemuž je nejčastěji využíván ytong. Po zasekání elektřiny a rozvodech vody a odpadů jsou zakomponovány jednotlivé prvky sanitární techniky.

Na přetřes přichází dlažba a obklady. Vše pak finišuje výmalbou a doinstalování nezbytných doplňků. V ten moment jsou práce hotovy a firma vám předává kompletní dílo na klíč. Pokud vás zajímá, jak dlouho trvá přestavba bytového jádra, je třeba zmínit, že jde o individuální záležitost. Vše se do jisté míry odvíjí od dohodnutých termínů a vašich požadavků. Během jednoho týdne však může být hotovo. A to je příjemná zpráva hlavně v okamžiku, kdy takto přestavovaný byt okupujete.

Tak neváhejte a zvyšte cenu své bytové jednotky. Zároveň přispějte ke svému většímu bytovému komfortu. Tohle všechno získáte tím, když se pustíte do přestavby bytového jádra.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.