Home » Byt » Pusťte se do zařizování bytu v moderním duchu
apartment 1672841682

Pusťte se do zařizování bytu v moderním duchu

Pořídili jste si nové bydlení v podobě bytové jednotky a chystáte se na její zařízení? Pak pro vás máme několika praktických tipů souvisejících primárně s moderním interiérem. Pusťte se do vybavení a úprav, které budou základem komfortního, útulného a všestranného obydlí. Zkrátka takového, kde se budete cítit naprosto skvěle.

Začněte u barev

Pokud dáváte přednost nadčasovosti, zapomeňte na jakékoliv výrazné barvy. Dejte přednost spíše světlejšímu konceptu. Mnozí dokonce sází na bílou malbu, kterou pak lze doplnit bytovými doplňky ovlivňujícími celkové barevné ladění interiéru. Hodně trendy jsou také betonové stěrky, které je vhodné realizovat až ke stropu. Věřte, že to bude vypadat designově lépe.

Nábytek podle velikosti bytu

Každý z nás asi obdivuje velký masivní nábytek, který působí robustním, stylovým a přírodním dojmem. Jestliže však disponujete spíše menším bytem, zapomeňte na masiv a dejte raději přednost něčemu skladnějšímu. Rozhodně to v daném prostoru bude vypadat lépe.

Nezapomeňte si také pohrát se světlem. Jeho vhodné umístění, popřípadě použití LED pásek a bodového osvětlení udělá skutečné divy. Nebojte se zároveň inspirovat jinde. Prohlížejte si bytové časopisy, online portály a sledujte moderní designéry. Pokládat si totiž můžete celek, který bude nadčasový a uspokojí vás ve všech ohledech. Při zařizování moderního bytu se navíc nemusíte ochuzovat o dostatečné pohodlí a komfort.

Na závěr tu pro vás máme ještě několik tipů a pro menší byty. Využívat můžete například posuvných dveří. Dobré je vsadit na světlejší nábytek, který bude zhotoven na míru. Jedině tak upotřebíte každý centimetr volného místa. Nepodceňujte ani promyšlenou organizaci věcí. Když navíc budete udržovat pořádek, váš nově zařízený byt bude vypadat stále skvěle. Mnohdy stačí málo a několik základních pravidel pro vytvoření útulného obydlí.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.