Home » Financování » Hypotéky bez registru

Hypotéky bez registru

Vlastnit firmu je jistě krásný pocit. Začneme tedy tím hezčím. Vše se zdá být v naprostém pořádku, firmě se daří, podnikání rozkvétá, je radost chodit do práce a vidět, že se celé firma prospívá. Jenomže nastane jednoho dne malý zádrhel. Zatím nic velkého, takže nemusíme předem plašit a dělat si obavy, nevyjde pouze jeden obchod. Další týden nevyjde další obchod, zruší se jedna velká zakázka, přijdou finanční problémy, výroba nestíhá a nemůžete si dovolit nabírat další lidi, jste v úpadku, firma poklesla, padá do hlubin a zažívá ztrátové období jedno za druhým.

V opačném případě se firmě může dařit dobře, můžete mít stále spoustu práce a plno kšeftů, ale může se objevit nečekaný zvrat, exekuce, kterou jste si ani sami nepřivodili, nebo jste na tom měli také svůj podíl, ale nečekali jste, že to bude až tak razantní. Není vytvořená žádná železná zásoba financí, takže co v takové situaci dělat?

V obou případech doporučujeme obrátit se na profesionály. Oba případy se daří vyřešit půjčkou. Nejlepší je vybrat si plnohodnotný úvěr, u kterého budete ručit nemovitostí, protože to vám zajistí nízkou úrokovou sazbu a garanci jistoty. Nebankovní hypotéka bez registru je připravená pro všechny typy podnikatelů.

Ručení nemovitostí

Jakmile ručíte nemovitostí, můžete získat spoustu financí. Provádí se odhad nemovitosti, takže může jít o byt, dům, stavební objekt, pozemek, halu, komerční prostory, hotely, nájemní domy, správní objekty a spoustu dalšího. Z tohoto odhadu se vypočítají procenta, která můžete získat. Může se tedy jednat až o 70 % z odhadní částky. Více procent v dnešní době není možné získat, a to ani u banky ani u nebankovní nebo soukromé společnosti.

Hypotéky bez registru jsou velice výhodné v tom, že dokážou pomoci všem typům podnikatelů. Jelikož budete ručit nemovitostí, získáte i nízké procento úroků. Úroková sazba se může pohybovat od 3 % p.a pro klienty, kteří nemají záznam, pro ty ostatní je to již od 6 % p.a.

Tento typ úvěru neřeší registry ani nízká daňová přiznání, a proto můžete být z tohoto hlediska klidní a nemusíte chodit pro půjčku do banky, kde byste čekali dlouhé měsíce nebo týdny na vyřízení. Vše s vámi vyřídíme rychle a peníze můžete mít do 24 hodin.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.