Home » Ostatní » Bytové doplňky a dekorace do interiéru i exteriéru

Bytové doplňky a dekorace do interiéru i exteriéru

Stejně jako někteří dávají přednost vytvoření si útulného prostředí a zákoutí na zahradě, balkoně či terase, jiní dávají přednost bytovým doplňkům a dekoracím. Nejlepší variantou je samozřejmě ta, při které je kladen stejný důraz jak na interiér, tak na exteriér. Aby se vám nakupovalo pohodlně, můžete nyní bytové doplňky a dekorace, stejně jako doplňky pro zahradu a terasu nakupovat nejen v maloobchodní prodejně Fantazie na Tř. Karla IV. v Hradci Králové a v prodejně Superstore v ulici Budějovická na Praze 4, ale především prostřednictvím internetovému obchodu ifantazie.cz.

Designové doplňky do kuchyně jsou nezbytností

Doma se určitě vyplatí soustředit se nejen na bytové doplňky vhodné do obývacího pokoje (například keramické vázy či stojan na časopisy), ale také na designové doplňky do kuchyně, mezi které rozhodně patří i jídelní soupravy, šálky na kávu, ubrusy a prostírání nebo třeba porcelánový jídelní servis.

PROD-MO_1.1

Klidný kout zahrady by zase mohou být vybaven houpací sítí a hořící loučí, což může kontrastovat s ruchem kolem krmítka. Na terase se budou určitě vyjímat stylová lehátka pro odpočinek a vedle nich rostliny v originálních květináčích – to vše z nabídky internetového obchodu ifantazie.cz, nebo kamenných prodejen firmy Fantazie.

Myslete nejen na bytový design, ale i na svou image

K bytové dekoraci neodmyslitelně patří i koupelnové doplňky (koš na prádlo) a WC doplňky od značek ASA Selection, Blomus, Broste a Umbra, které jsou charakteristické svou kvalitou, aktuálním designem a funkčností. Do bytového designu by měly zapadnout i šperkovnice či stojany na šperky.

Váš osobní design a image rozhodně pozdvihnou kosmetické tašky, kabelky, deštníky, pouzdra na tablety a mobily, peněženky nebo třeba přívěsky na klíče. Spolehněte se na svůj internetový obchod ifantazie.cz.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.