Home » Ostatní » Cestování s karavanem je nový trend

Cestování s karavanem je nový trend

Kdo by nemiloval cestování? Většina z nás si ovšem zvykla na cestování pomocí letadel. Pohodlně nasednete, užijete si příjemnou cestu a za pár hodin jste na místě. Pokud ovšem toužíte po změně a chcete zažít nějaké to dobrodružství, měla by být ve vašem měřítku některá půjčovna obytných vozů praha, kterých je naštěstí u nás dostatek. Jednu takovou můžete například najít na specializované internetové stránce, kterou najdete na adrese pujcit-karavan.cz.

Jedeme!

Na již zmíněné adrese si můžete vybrat jak z obytných vozů, tak i obytných přívěsů. A že je z čeho vybírat! Tato půjčovna obytných vozů a nejen jich je připravena i na ty nejnáročnější zákazníky. Například v obytném vozu Miller Victoria si budete připadat jako v paláci. Tento vůz je zařízen pro jízdu i spaní pro celkem 6 cestujících. Samozřejmostí je WC i sprcha, lednice s mrazákem, LCD televize, nosič pro 4 kola, garáž, markýza a dálniční známka pro ČR. Nejen, že je maximální pohodlný a komfortní, ale navíc je také úsporný nejen, co se týká místa, ale také spotřeby. V případě že pojedete „rozumně“ můžete se dostat na spotřebu 9,5l/100 km.

100001o_SIE_1998Dům na kolech

Jak již bylo zmíněno, v obytném voze Miller Victoria se vyspí bez problémů 6 osob a to buď na dvoulůžkové posteli na alkovně, na posteli v zadní části karavanu, nebo popřípadě na palandě, která je kombinovatelná také s garáží. Tento karavan je také vybavený okenními moskytiérami, dále také zabudovaným trezorem, kempovým nábytkem, samozřejmostí je také nádobí a mnohé další vybavení, které budete na cestě potřebovat. Pokud vás tento obytný vůz zaujal, více se o něm můžete dočíst na již zmíněném adrese pujcit-karavan.cz. Obytné vozy půjčovna jsou vám kdykoliv k dispozici. Přesvědčit se o tom můžete právě teď.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.