Home » Ostatní » Chytré řešení pro parkování
2banner CarTower1

Chytré řešení pro parkování

Ve městech rapidně přibývá aut. A s tím také logicky ubývá parkovacích míst? Praktickým řešením pro úsporu místa mohou být inovativní parkovací věže.

Chytré řešení pro úsporu parkovacích míst

A je to tady. Někam jedete a už se dopředu obáváte toho, že nebudete mít kde zaparkovat váš automobil? Nebo se v neděli vracíte s rodinou z chaty a u vašeho domu už je plno. Koho by to nenaštvalo. A tak popojíždíte, hledáte, čekáte, jestli někdo neodjede.

Tyto situace jsou bohužel častokrát každodenním problémem většiny řidičů. Parkovacích míst je zkrátka nedostatek, obzvláště ve větších městech a na ve frekventovaných částech. Mnohdy tak nezbývá zaparkovat o několik kilometrů dál a na místo se dopravit třeba městskou hromadnou dopravou. To ovšem zabírá víc času a není to ani moc pohodlné.

2banner CarTower1

Řešení parkování ve městě

My přicházíme s unikátním technologickým řešením parkování ve městě. Že se vám ani nesnilo o tom zaparkovat kdekoliv? Nyní je to možné. Řešením je tzv. „parkovací věž“, která pojme až několik vozů, které jsou umístěny do výšky, takže na komunikaci se ušetří spousta místa.

Parking tower je vhodným řešením pro města, kde lidé bojují s nedostatkem místa pro zaparkování. Má jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykové obrazovky. Podle velikosti parkovací věže je možné pojmout 6 až 16 automobilů.

A jak taková „věž“ vypadá? Jde o odolnou kovovou konstrukci s dlouhou životností. Je samostatně stojící a má snadnou instalaci. Kdykoliv se může odmontovat a namontovat zase na jiné místo. Toto unikátní technické řešení, které je vyvinuté v České republice, zbaví města problému s nedostatkem parkovacích stání pro obyvatele.

Chytré parkování vás nijak nebude omezovat. Obávat se nemusíte ani rámusu. Konstrukce má totiž minimální hlučnost během používání, takže o ní téměř nevíte.

Už žádné obavy z toho, že nebudete mít kde zaparkovat. Stačí jen namontovat parking tower na vhodné místo a rázem mají majitelé hned několika vozů po starostech.

Tato unikátní technologie je moderním a nadčasovým řešením v oblasti parkování.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.