Home » Ostatní » Chytrou poštovní schránku ocení každá domácnost
Chytrou postovni schranku oceni kazda domacnost

Chytrou poštovní schránku ocení každá domácnost

Na některé prvky chytré domácnosti je zapotřebí myslet už při výstavbě domu. Jiné nejsou tolik náročné, takže je lze snadno zabudovat do jakékoli domácnosti. Pravdou je, že ta chytrá domácnost se umí postarat na vás, takže například nemusíte myslet na to, že je na zahradě zalít trávník, protože je velké sucho. Prvky chytré zahrady se o to postarají za vás. Stejně tak neustálé hledání klíčů před vstupem do domu už nemusí být nutností: existují dveře, které otevřete otiskem prvku. Staré dobré kliky se ale bohužel nezbavíte…

Poštovní schránka

S tím, jak jde svět chytrých technologií dopředu, se postupně začaly zdokonalovat různé součásti lidského života. Tak například i poštovní schránka může být chytrá. V dnešní době už chodí pošta mnohem méně často, a tak každodenní kontrola poštovní schránky už dávno není rutinou. Do schránky se díváme nahodile, což nás může připravit o různé zajímavé nabídky nebo dokonce výzvy či společenské události, které v okamžiku, kdy je vybíráme z pošty, již nejsou aktuální. Toto umí vyřešit chytrá poštovní schránky.

Malinké zařízení

Nemusíte se bát, že budete nuceni kupovat celou poštovní schránku – což by se mohlo prodražit. Stačí, když si do té stávající vložíte malé chytré zařízení, které funguje na principu baterií. Ty bude nutné vyměňovat jen jednou za několik let, takže odpadá nutnost neustálého vyměňování baterií. Vždy, když vám do pošty přijde nějaká zásilka, budete upozorněni prostřednictvím speciální aplikace, že se ve schránce něco nachází. Svou zásilku si tak vyzvednete včas, aniž byste museli myslet na to, že je zapotřebí kontrolovat poštovní schránku, jako tomu bylo dosud.

Už nic neprošvihnete

Toto malinké zařízení se hodí pro každého, kdo není zvyklý pravidelně kontrolovat svou poštu. Stejně tak se hodí pro ty, kteří se často vyskytují mimo místo trvalého bydliště, nebo je-li jejich schránka na odlehlejším místě.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.