Home » Ostatní » Co všechno lze ukrýt do dřevěné krabičky?
drevena krabicka

Co všechno lze ukrýt do dřevěné krabičky?

Přemýšleli jste někdy o tom, co všechno můžete ukrýt do dřevěné krabičky? Nemusí to nutně být jen dárky, čaj anebo káva. Dřevěné krabičky v sobě mohou ukrývat mnoho pokladů. Záleží jen na vás, jakou úlohu jim přisoudíte.

Dřevěná krabička na snubní prstýnky

Čeká vás váš den D? Pak určitě přemýšlíte nad tím, kdo vám přinese snubní prstýnky k oltáři. A možná dumáte nejen nad tím, kdo ale také v čem. Oblíbené polštářky jsou již pasé. Zkuste něco originálního. Dřevěná krabička s uzavíratelnými panty opatřená například laserovým nápisem, stuhou anebo jen tak bez dekorace se může stát krásným pouzdrem na vaše snubní prstýnky, ve kterém je na svatbu nejen přivezete, ale také vám je přinesou k oltáři. Vystlat ji můžete malým polštářkem anebo třeba krásně zeleným mechem, který si přinesete z lesa z romantické procházky. Dřevěnou krabičku na snubní prstýnky si můžete nechat také jako milou vzpomínku na svoji svatbu.

Dřevěná krabička na zoubky

Svatba je již u vás událostí dávno minulou a nyní je na pořadu dne spíše potomek? Anebo tomu vašemu již pomalu vypadávají první zoubky? Pak rozhodně potřebujete dřevěnou krabičku na zoubky, která vašemu malému hrdinovi vydrží až do dospělosti a navždy mu bude připomínat jeho dětská léta. Kromě předem připraveného místa na každý zoubek v ní často najdete také prosto pro pupeční pahýl. Krabička ze dřeva určená k uložení prvních zoubků se může stát také krásným dárkem pro čerstvé rodiče anebo nastávajícího školáka.

Dřevěná krabička na kapesníky a ubrousky

Přemýšlíte nad tím, jak doma elegantně skladovat ubrousky či kapesníky tak, aby byly neustále po ruce, ale přitom nepřekážely? Zkuste to s dřevěnou krabičkou, která bude kromě úložného prostoru sloužit také jako krásná dekorace a doplněk domácnosti. Dřevěnou krabičku na kapesníky můžete sehnat jak v čistém dřevěném dekoru, tak krásně odekorovanou. Dekoraci dřevěné krabičky na kapesníky si můžete ale udělat i doma sami. Stačí si nastudovat základy ubrouskové techniky, která je často označována také jako decoupage. Pomocí ubrousků si vytvoříte jakýkoliv vzhled vaší dřevěné krabičky nejen na kapesníky, ale i na cokoliv jiného. Taková dřevěná krabička ozdobená technikou decoupage může být i krásným vlastnoručně vyrobeným dárkem. Zkuste se do toho pustit a uvidíte, že uděláte radost.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.