Home » Ostatní » Efektivní sklad pomocí kovových regálů
real 1588247526

Efektivní sklad pomocí kovových regálů

I vy máte možnost zvýšit kvalitu podnikání a porazit konkurenci za pomoci inteligentního systému kovových regálů. „Organizace ve firmě je polovinou úspěchu“ – Heinrich Böll Chtěli byste otevřít nový obchod, online obchod – e-shop, nebo svůj obchod chcete rozšiřovat o nové produkty, ale nemáte dostatek prostoru? Nechcete investovat další peníze do nových skladových prostorů? Pak jsou další řádky určeny právě pro Vás, protože mnoho krát může neúspěch obchodu ovlivnit nejen konkurence, ale i špatně zorganizovaný prostor a inventura zboží.

Jak se říká, „Není složité uklidit, ale udržovat systém a pořádek“.

Mnoho kamenných prodejen a internetových online obchodů trpí kvůli neprofesionální organizační struktuře a nedostatku kovových regálů a regálových systémů ve skladech. Pokud teprve začínáte s prodejem a máte málo produktů, je velmi jednoduché udržovat organizaci. Jakmile začnete váš sortiment rozšiřovat, začne přibývat množství nových produktů, může nastat celkem „přeplněná“ situace a začnete se v organizaci zboží značně ztrácet. Právě proto je velmi důležité využívat inteligentní skladovací systém – kovové regály s T profilem, který lze postavit do jakéhokoliv prostředí jednoduše a rychle. Tímto způsobem interně rozšíříme sklad podle požadovaných potřeb. Policové kovové regály mají vysokou nosnost na polici (až 200 kg) a mají jedinečnou stavbu, která nepůsobí jen funkčně, ale i esteticky, trendově a inovativně. Díky těmto průmyslovým regálem ušetříte množství prostoru a finančních prostředků. Nebudete muset stavět nové prostory a regály lze rozšiřovat i extra moduly a policemi, čímž vytvoříte modulární regálový systém, který je plně přizpůsobitelný jakýmkoli požadavkům. I neslavná inventura se bude provádět rychleji za pomoci m tzv. „Rackových“ paletových regálů.

real 1588247526

KTERÝ REGÁL JE TEN SPRÁVNÝ?

Představte si, že přijdete do obchodu a uvidíte rozházený, špatně uložený zboží, bez jakékoliv logiky. Cítili byste se komfortně? Měli byste pocit, že zboží bude kvalitní a je o něj dobře postaráno? Důvěřovali byste tomuto obchodu? V minulosti byli lidé zvyklí na nakupování v takových obchodech, protože nebylo jiné alternativy, ale jsme v 21. století.

To, co bylo v minulosti, není dnes a nemůžeme zapomínat, že konkurence je daleko více. Je mnoho prodejců, kteří prodávají stejný nebo podobný zboží za stejných podmínek. Zejména v oblasti internetového obchodu a mediálního prostředí. Konkurence je silná a o to více je složité zaujmout zákazníka, protože chybí osobní kontakt. Aby e-shop uspěl a porazil konkurenci, nemusí bojovat jen v otázce finální ceny produktů, ale také přídavné hodnoty zákaznického servisu.

Mnoho prodejců za pomoci e-shopů často poskytuje pohled ze „zákulisí“ operativy v obchodě, skladu a managementu. Tímto osobnějším přístupem si získávají důvěru a zájem zákazníků, který takový přístup vždy oceňují. S dostatečně velkým skladem můžete pracovat nejen efektivní, ale také vzbudit pozitivní emoce, které v konečném důsledku vedou k vytvoření nové objednávky zákazníkem. Prodejci obecně začínají aktivně využívat kovové regálové systémy za účelem vytvoření profesionálního a inteligentního systému, také založeném na digitální úrovni, pro lepší sledování zboží na skladě.

real 1588247523

Kovové regály jsou velmi rozmanité zboží a při jejich výběru je důležité dívat na přídavnou hodnotu a specifické vlastnosti jako jsou:

  • Rozměr a konstrukce
  • Typ regálu
  • Nosnost regálu na jednu polici
  • Barva a povrchová úprava.
  • Montáž a váha.
  • Bezpečnost, certifikace a záruka.

Chcete patřit mezi nejlepší prodejce? Objevte bezšroubové celokovové regálové systémy a přesvědčte se sami o tom, jak vypadá inteligentní skladové řešení. Kvalita za výbornou cenu!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.