Home » Ostatní » Hledáte zastřešení pro auto? Poradíme vám, jaké zvolit
garage 1620144688

Hledáte zastřešení pro auto? Poradíme vám, jaké zvolit

Nečekané povětrnostní podmínky dokáží vytvořit vrásky na čele u nejednoho majitele automobilu. Jestliže takové starosti chcete hodit za hlavu a dopřát svému čtyřkolému vozítku patřičný komfort, vytvořte mu odpovídající zastřešení. V tomto směru máte samozřejmě na výběr, ať už z pohledu ceny nebo celkového provedení. S dostupnými možnostmi vás nyní podrobněji seznámíme.

Holé zastřešení na auto

Vás výběr může začít u klasického zastřešení. To znamená u střechy bez obvodových stěn. Nejlevnější variantou bude bezpochyby dřevěné zastřešení na automobil. To může nabývat odlišných rozměrů a výjimkou není ani plocha pokrývající dva vozy naráz. Dražší verzí je v tomto případě hliníkové zastřešení. To bude vypadat luxusnějším dojmem. Na jeho střeše nemusí být polykarbonát nebo neprůhledné zakrytí jako u dřeva. Hodně používané je také bezpečnostní sklo.

Kompletní zastřešení vozu

Chcete-li do zastřešení automobilu investovat více peněz, můžete se pochopitelně zaměřit na plnohodnotné zastřešení. To znamená takové, které je opatřeno i stěnami. V takovém případě můžeme hovořit o klasické garáži. V jejím případě přináší ekonomicky dostupnější řešení plech. Ten sice nemusí působit tak luxusním dojmem, svoji službu ale udělá na výbornou. Ještě lepší bude dřevo. U dřevěných garáží můžete zvolit větší provedení a získat tím prostor i pro uložení ostatních věcí, jakými jsou disky kol, jízdní kola, zahradní nářadí a podobně.

Z hlediska bezpečnosti, to znamená určité nedobytnosti, samozřejmě vítězí zděná garáž. Ta ovšem ztrácí na jisté mobilitě a vyjde vás na nejvíce peněz. Při výběru vhodného zastření si musíte uvědomit, zda vám stačí pouze střecha nad autem nebo ho chcete chránit i před nenechavci a zloději, k čemuž logicky potřebujete čtyři stěny. Právě ty zvýší celkové zabezpečení automobilu. Taková volba už je na vás.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.