Home » Ostatní » Hutní materiál, který použijete na ledacos
hutni material

Hutní materiál, který použijete na ledacos

Hutní materiál je nezbytnou součástí vybavení mnoha průmyslových odvětví. Je u něj vyžadována především odolnost a vysoká spolehlivost. A to i u repasí.

Hutní materiál špičkové kvality

Jedním z produktů hutního průmyslu je například profilová ocel, která nachází své využití pro nosné konstrukce staveb. A to jak v minulosti, tak i v současnosti. Proto je nutné, aby vynikala především vysokou pevností, a tak zajistila bezpečnost u těchto velice namáhaných prvků staveb.

  • Mezi velké výhody oceli patří především pevnost a elasticita.
  • I z těchto důvodů se tento materiál využívá na konstrukční celky, mezi které patří ocelové konstrukce zábradlí, stojanů, přístřešků a hal.

Hutní nástroje, které jsou vyrobené moderními technologickými postupy, vynikají dlouhodobou trvanlivostí a také odolností. Prodej hutního materiálu tedy zahrnuje široký sortiment, který nachází uplatnění v mnoha provozovnách a výrobnách.

  • Patří sem především
  • nástrojové a rychlořezné oceli špičkové kvality
  • tvarové výkovky pro práci za tepla i za studena
  • volné výkovky širokého rozsahu
  • zápustkové výkovky včetně zápustek pro kování podle vlastní i dodané výkresové dokumentace
  • kované hutní válce pro válcování plochých i profilových vývalků

Kromě výroby je možná také repase některých prvků

Další možností je recyklace válců včetně repase bandážováním. Provozovna dále nabízí žárové nástřiky kovových dílů, průmyslové a spotřební keramiky všemi postupy a materiály. Dílna také disponuje možností elektrochemického chromování a niklování. Vybavení provozovny umožní repase geometrie strojních dílů. Dalším produktem, který velkoobchod s hutním materiálem nabízí, jsou přesné bezešvé trubky válcované za tepla s vysokou rozměrovou přesností.

  • Maximální přesnost trubek je dosažena válcováním za tepla na originálním zařízení, které je v průmyslovém světě známé jako „planetová kosoválcová stolice“.

Pro výrobu a repase bandážovaných válců jsme díky aplikovanému výzkumu a vývoji v oblasti přírodních věd vyvinuli na základě staronové metody nové moderní postupy. Tuto technologii jsme vyzkoušeli v hutních provozech na vyřazených pracovních i opěrných monoblokových válcích. Kromě zmíněných produktů nabízíme také širokou škálu ocelových polotovarů pro další využití.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.