Home » Ostatní » Jaké máte možnosti při budování garáže?
garage 1601729969

Jaké máte možnosti při budování garáže?

Pokud vlastníte jedno nebo více automobilů či jiných dopravních prostředků, jistě hodně brzy začnete uvažovat o výstavbě garážového stání. Jen málokomu se chcete nechávat stát auto venku na dešti, sněhu a větru. Povětrnostní podmínky se na vizuálním stavu vozidla jednoduše podepisují, takže pokud je možnost a prostředky, garáž je ideální volbou. I v tomto případě máte pochopitelně na výběr.

Levnější varianta garážového stání

Jestliže nemáte dostatek peněz na výstavbu plnohodnotné garáže, určitě výstavbu garážového stání nevzdávejte, protože existují i cenově dostupnější alternativy. Jednou z nich je například přístřešek na auto. Ten je obvykle tvořen velice jednoduše. Čtyři až šest trámů, na kterých stojí střecha, ať už rovná nebo sedlová. Přístřešek váš automobil pochopitelně chrání v omezenější míře, protože při dešti může zahánět a v zimě stejně budete muset škrabat. Ty nejhorší povětrnostní vlivy však odrazíte.

Ještě levnější je plachta na auto. Ta ale není moc komfortní hlavně v okamžiku, když automobil každý den využíváte. Navíc její ochranné možnosti nejsou takové, jako u přístřešku.

garage 1601729969

Investice do garáže

Zvolit samozřejmě můžete i nákladnější a komfortnější řešení, které přináší plnohodnotná garáž. Na tu můžete myslet už při výstavbě samotného domu. Umístit ji lze například do podzemí nebo ji vystavíte přilepenou na fasádu objektu.

Garáž na auto si pochopitelně můžete vybudovat i zvlášť mimo rodinný dům, a to v podstatě kdekoliv. Zděná garáž je asi tou nejbytelnější a nejlepší variantou, kde svému vozu dopřejete maximální ochranu a při výstavbě většího objektu můžete zbytek prostoru použít na něco dalšího.

I zde existuje levnější verze samostatně stojící a plně opláštěné garáže. Jsou to plechové garáže. Ty ovšem nejsou tak pevné a moou vyžadovat jistou údržbu. Povětšinou se prodávají v omezených rozměrech přesně na auto.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.