Home » Ostatní » Kvalitní upevňovací technika
pevnostni spony 021

Kvalitní upevňovací technika

Vyberte si z bohatého sortimentu kvalitní a spolehlivé upevňovací techniky jako jsou například pevnostní spony nebo hadicové spony to pravé řešení pro vás.

Upevňovací technika

Sháníte kvalitní kotevní a upevňovací techniku různého typu? Obraťte se s důvěrou na předního českého distributora upevňovací techniky, na kterého se rozhodně můžete spolehnout. Vsaďte na osvědčenou firmu s dlouholetou tradicí, která vám poskytne jen to nejlepší. V nabídce sortimentu naleznete dlouhou řadu produktů tohoto typu v ověřené kvalitě. Díky širokému sortimentu, které si najde svoje využití v dlouhé řadě nejrůznějších odvětví, si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Pevnostní spony

Najděte vhodné řešení pro tlakové, sací a další hadice. Jedním z často vyhledávaných a žádaných produktů kotevní a upevňovací techniky jsou pevnostní spony. Čelisťové hadicové spony jsou specifické tím, že jsou určeny pro velmi extrémní zátěže. Oceníte u nich systém kloubových zámků šroubu, který se postará až o 10x větší upínací sílu ve srovnání se šnekovými sponami.  Právě pro svoji velkou upínací sílu, odolnost a dlouhou životnost jsou spony pevnostní skvělou volbou pro nejrůznější způsoby využití.

Hadicové spony

V sortimentu naší firmy naleznete dále také spony na hadice, které mají široké spektrum využití. Hadicové spony jsou uzpůsobené tak, aby se nezařezávaly do hadice. Disponují jednoduše otevíratelným zámkem, což zvyšuje jejich praktičnost během použití. Oblíbenou volbou jsou hadicové spony se šnekovým závitem. Ty nemají žádné ostré výstupky ani vyhnuté hrany na pásku, a proto jejich použití zabraňuje trvalé deformaci materiálů. K dostání jsou v různých typech jako jsou hadicové spony šnekové, drátové, pérové a další.

Obraťte se v oblasti kotevní a upevňovací techniky, pevnostních spon a spon hadicových na předního distributora s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi nabízejícím široký sortiment kvalitních a spolehlivých produktů, součástek a dalšího potřebného příslušenství.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.