Home » Ostatní » Oranžová barva v kuchyni. Kam se hodí?
kitchen 4384744 1280

Oranžová barva v kuchyni. Kam se hodí?

Milujete barvy a rádi byste si dopřáli oranžovou i ve vaší kuchyni? Poradíme vám, kam se skvěle hodí a v jakém interiéru se stane skutečnou královnou. Přejete si pořádnou barevnou inspiraci? Jdeme na to!

Kuchyňská dvířka

V případě oranžové rozhodně nemusíte šetřit. Tuto barvu můžete použít nejen při návrhu pracovní desky, ale i jako doplňkovou v černém i bílém interiéru, nebo ji použijte jako okrasu pro místnost laděnou do hněda. Kuchyňská linka nebo kuchyňská dvířka v oranžové barvě vás potěší pokaždé, když se vydáte připravit si něco dobrého k snědku. Aby celek působil skutečně stylově, nebojte se oranžová dvířka použít jen na jednu výškovou úroveň dvířek, tedy například na horní dvířka. Spodní řadu již ponechte například ve zmiňované hnědé.

Doplňky, se kterými si užijete hravost

Oranžová se v kuchyni může vyskytnout i jiným způsobem – co byste řekli na oranžové nábytkové úchytky, nebo na jasně svítící ústřední svítidlo v místnosti? V místnosti může být zvolena některá ze základních barev, kterou oranžová jasně podtrhne a vyzdvihne. Jídelní kout s židlemi si poté také žádá o to, abyste jej do své hry barev zařadili. Nábytek na míru je zde jasná volba, zajistí vám stejný design i barevný odstín jednotlivých prvků.

Bytový textil rozzáří váš den

Oranžová ale nemusí být pouze na pevných prvcích nábytku. Rozevlátý závěs, který vítá ranní slunce, se bude celou místností vyjímat jako ta nejkrásnější ozdoba. Vhodně zvolený bytový textil v podobě ubrusu, dekorativních prvků nebo záclon a závěsů si vylaďte do oranžova a najednou máte zařízenou celkovou změnu místnosti, na jejíž rekonstrukci nyní nemáte právě myšlenky. Moderní nebo klasické závěsy okoření vzhled každé kuchyně.

Milujete oranžovou? Její pozitivní náboj si můžete vychutnat v mnoha prvcích vaší kuchyně. Některé budou vyžadovat větší úpravy, jiné nikoliv. Splňte si svůj sen a dejte své kuchyni jasný směr a pořádnou dávku šmrncu a stylovosti.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.