Home » Ostatní » ZAKRA ovládla trh s ČOV
pikwizard d29a960efbb98facb811429ee0ab8f0c scaled

ZAKRA ovládla trh s ČOV

Čističky odpadních vod nebo retenční nádrže jsou nesmírně oblíbeným zařízením, které si pořizuje stále větší množství českých rodin. Nicméně pořízení takové ČOV nebo nádrže není úplně nejjednodušší věc, kterou byste dokázali vyřídit za jediné odpoledne. Ne všichni to vědí, nicméně k pořízení těchto vodohospodářských technik je nutné získat nejdříve projektovou dokumentaci či hydrogeologický posudek (většinou budete zařizovat oboje), dále samozřejmě musíte vybrat správný typ podle toho, jak jej plánujete využívat, a zařídit si povolení úřadů.

Dříve nebylo možné tuto složitost nikterak obejít. To se však změnilo s příchodem mladé plzeňské firmy ZAKRA s.r.o. Tato projektantská kancelář totiž přišla s nevídanou a unikátní službou, kdy nabízí prakticky fullservis v této oblasti. Zařídí za vás vše, od dokumentace a posudků přes povolení úřadů. Není vůbec žádného divu, že si rychle podrobila trh s ČOV.

Podívejte se sami na webové stránky společnosti (link) a dovězte se více podrobností. Na počátku firma nabízí bezplatnou konzultaci, v rámci které zájemci vysvětlí a poradí vše, co potřebuje znát a vědět. Následně po klientově souhlasu dokáže projekt zrealizovat od A do Z.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.