Home » Ostatní » Praha 3 láká k útulnému bydlení snad všechny generace
bydlenicool.cz navackove cz nahledovy

Praha 3 láká k útulnému bydlení snad všechny generace

Naše hlavní město určitě nepřitahuje jen mladší ročníky, i když právě ty tvoří v poptávce po nových bytech jasnou většinu. Ostatně, ruku na srdce, kdo by nechtěl žít právě v Praze, kde se nabízí tolik možností práce i zábavy? Změnit touhu v realitu pak rozhodně nebude těžké, zvláště v době, kdy jsou úrokové sazby hypoték stále poměrně dost nízko a platy zaměstnanců napříč povoláními rostou jako o závod. Pravda, jde sice o odvážný krok, ale není tomu snad tak, že štěstí dnes přeje připraveným? A byla by škoda nevyrazit, když slyšíte startovní výstřel…

Praha 3 nabídne občanskou vybavenost na výbornou

Horní Žižkov aneb Praha 3 – dříve čtvrť, která patřila v naší metropoli spíše k těm chudším, dnes místo, které má před sebou opravdu zajímavou budoucnost. Byty Praha 3 rovná se výborné možnosti dopravy do centra, zázemí pro kulturu, sport i další koníčky, stejně jako dostatečný výběr škol pro vaše děti.

bydlenicool.cz navackove cz 01

Stačí vám spíše menší klasika 1+kk nebo plánujete byt pro početnější rodinu, který nabídne pět pokojů? To už záleží jen na tom, co od budoucnosti očekáváte – k mání je totiž opravdu pestrá paleta možností…

Obchodní čtvrť na sebe nenechá dlouho čekat

V příštích letech bude bydlení Na Vackově bezesporu ještě příjemnější než dnes. Vyroste tu totiž velká obchodní čtvrť, která nabídne nejen víc možností nákupů, ale například také pracovního uplatnění. Nechtěli byste mít zaměstnání vzdálené jen pár minut chůze od domovních dveří? Něco takového lze přeci jen uvítat – bez ohledu na to, jestli zrovna sněží nebo panují letní vedra.

bydlenicool.cz navackove cz 02

Ulice Malešická se může stát už zanedlouho vaším novým domovem, stačí se trochu porozhlédnout ve fotogalerii a projít si lokalitu osobně, abyste věděli, že právě tady chcete strávit nejplodnější léta svého života. Žižkov se na vás už těší!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.