Home » Ostatní » Rekonstrukce bytu je stresující, nechte si pomoci firmou
rekonstrukce bytů na klíč

Rekonstrukce bytu je stresující, nechte si pomoci firmou

Rekonstrukce bytu je velmi náročný proces. Při rekonstrukci totiž potřebujete využít mnoho řemesel. Od zedníků, přes podlaháře, malíře a mnoho dalších. Tohle může být velmi stresující. V dnešní době mají všichni práce dost, a sehnat pořádné řemeslníky, na které je spoleh, může být nad vaše síly. Proto si raději přizvěte firmu, zabývající se rekonstrukcí bytu na klíč. Pomůže vám.

Je rekonstrukce bytu na klíč drahá?

Rekonstrukce bytu na klíč začíná nezávaznou konzultací. S poradcem se pobavíte, co všechno byste si v novém bytě představovali. Cena je také velmi odvislá od použitého materiálu. Než s nimi ovšem podepíšete smlouvu, budete dopředu vědět, jak přesně váš byt bude po rekonstrukci vypadat a kolik to bude stát. Můžou vám pomoci i s financováním celého projektu.

rekonstrukce bytů na klíč

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Rekonstrukce bytu specializovanou firmou vám ušetří čas, nervy a mnohdy i peníze. Po podpisu smlouvy začínají stavební práce v tomto pořadí:

  • První na řadu přijdou bourací práce a nová výstavba bytového jádra.
  • Zedníci dokončí svou práci a následně přijdou malíři.
  • Poté přijde na řadu montáž podlahy, zárubní, dveří a kuchyňské linky.
  • Zbývá jen finální úklid bytu a poté je nový byt předán jeho majiteli.

Bytové jádro lze stavět bez problémů

Rekonstrukce bytového jádra pro vás může být noční můra. Pro firmy specializované na rekonstrukci bytů však nikoli. Mají celý tým profesionálů ve všech oborech, které k této realizaci potřebují. Dokážou jejich práci skloubit dohromady, a proto pěkně navazuje na sebe. K výstavbě bytového jádra používají Ytong nebo sádrokarton.

Pokud zamýšlíte rekonstruovat byt, není nic jednoduššího, než zaslat poptávku společnosti, zabývající se rekonstrukcí bytu na klíč. Poté se můžete rozhodnout, zda jejich služby využijete či nikoli.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.