Home » Vybavení » Jaké jsou trendy v obývacích stěnách?
living 1602513156

Jaké jsou trendy v obývacích stěnách?

Obývák je takovým pomyslným středobodem našeho bydlení. Místo, kde relaxujeme u televizoru, přijímáme návštěvy a odpočíváme. Prostor, jehož významnou součástí je nejenom sedací souprava, ale také obývací stěna. Pokud se právě rozhodujete, že si pořídíte novou, možná vám přijde vhod několik málo informací o tom, jaké jsou aktuálně trendy v této oblasti.

Jednoduchost nadevše

V moderních obývacích pokojích každopádně vede jednoduchost. Žádné složité a rozměrné skříně a komody, ba naopak. Menší množství nábytku a spíše vhodné poskládání jednotlivých komponent. Populární jsou závěsné systémy, které přispívají k celkové vzdušnosti. Několik volně ložených skříněk na stěně vypadá daleko lépe než jedna velká skříň. Televizi ostatně nemusíte stavět na obývací stěnu, ale připevníte ji ke zdi.

Variabilita je tím, co je aktuálně trendy. Stačí si pořídit několik polic a závěsných skříněk, s nimiž pak můžete ve vlastním obýváku tvořit stěnu dle vlastního gusta. Kreativitě a nápaditosti se v tomto směru meze nekladou.

living 1602513156

I když zvolíte spíše vzdušnější obývací stěnu, v žádném případě se nemusíte omezovat z hlediska úložného prostoru. Takové skříňky ho nabízí více než dost, popřípadě vše dohoníte prostřednictvím vzdušných polic.

Snadná údržba a kvalita materiálu

Současné trendy v obývacích stěnách mimo jiné přispívají také k tomu, že takový nábytek budete velice snadno udržovat. Žádné složité čištění velkých ploch a lapačů prachu. Při pořizování obývací stěny myslete na její životnost, proto v případě závěsných i jiných systémů volte kvalitní výrobní materiály. Z pohledu designu toho budete mít na výběr více než dost, od nejrůznějších vitrín, přes police, až po uzavřené variabilní skříňky. Nyní, když už víte, co je v rámci obývacích stěn trendy, nezbývá než se pustit do zařizování obývacího pokoje.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.