Home » Vybavení » Jak na venkovní osvětlení

Jak na venkovní osvětlení

Osvětlení je součástí každého domu nejen uvnitř, ale také venku. Představte si takovou zahradní párty bez možnosti osvětlení, to by se asi zábava příliš nerozproudila. Jak tedy vyzrát na tmu venku? Existuje hned několik způsobů, jak dodat osvětlení prostoru kolem domu. Nejběžnějším a prvním, který napadne většinu, je nástěnné svítidlo. Nástěnná venkovní svítidla se vyrábí již řadu let a můžete díky tomu vybírat z mnoha různých provedení. Velmi dobře vypadají svítidla ve tvaru luceren v různých barevných provedeních.

Spolehněte se na profesionály

Zkušený prodejce svítidel a osvětlení Aulix vám nabídne celou řadu venkovních svítidel, která rozjasní prostor kolem vašeho domu. Svítidlo je dobré umístit u vchodových dveří. Každý asi zažil, jak je nepříjemné nést večer nákup a nemoci se strefit klíčem do zámku. Stačí si ale nad dveřmi rozsvítit a hned vám to půjde lépe. Existuje samozřejmě také varianta stropního svítidla vhodného k venkovnímu použití, ne každý má však přesah střechy nad vchodem, kam by se svítidlo dalo zavěsit, proto jsou mnohem oblíbenější variantou nástěnná svítidla. Venkovní stropní svítidla či závěsné lustry využijete v zahradním domku, altánu nebo pergole. Velmi efektní jsou LED lampičky na stůl. Ty jsou často dekorativní a během svícení mění barvy.

pr_aulix160902

Čím si posvítit na zahradě

Potřebujete trochu světla nejen kolem domu, ale také na zahradě? Využijte stojanová nebo sloupková svítidla. Ta se vyrábí v různých velikostech i provedeních, a snadno si tak vyberete ta, která se budou hodit do vašeho interiéru. Velmi dobře vypadají také zemní svítidla, která jsou zabudovaná přímo do země. Tato svítidla slouží k nasvícení domu samotného, cestičky apod. Zemní svítidla jsou velmi odolná, některá jsou i pojezdová. Získáte v nich jedinečného pomocníka pro osvětlení, který navíc nebude nikde překážet.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.