Home » Vybavení » Klimatizace pro Váš spokojený život
Klimatizace pro Váš spokojený život

Klimatizace pro Váš spokojený život

Společnost KSK se na českém trhu pohybuje již od roku 1992. Zabývá se montáží a servisem klimatizace Praha, vzduchotechniky Praha a tepelných čerpadel Praha. Jednotlivá zařízení Vám osobně dodáme, a nainstalujeme přesně dle Vašich přání přímo k Vám do bytu či do kanceláří. Za dobu působnosti firmy a realizace prodeje vzduchotechniky Praha, servisu vzduchotechniky Praha, tepelných čerpadel Praha a to především tepelných čerpadel vzduch vzduch a tepelných čerpadel vzduch voda Sinclair jsme zdokonalili nejen naše služby, ale hlavně jsme se co nejvíce přiblížili zákazníkovi. Kvalitní klimatizace a vzduchotechnika otevírá dveře novým zítřkům.

Klimatizece od nás je výhrou

Firma KSK spol. s r. o. se zabývá jak projektovou činností, tak i jednotlivými návrhy a řešeními všech možných variant vzduchotechniky a klimatizace do velkých místností, bytů, společností a firem. Na našem webu má zákazník možnost vybrat si z mnoha druhů klimatizací, jako jsou například mobilní klimatizace, dělené klimatizace, anebo okenní klimatizace. Stejně tak tepelná čerpadla jsou rozdělena do více druhů. Mezi námi nejpoužívanější patří tepelná čerpadla vzduch vzduch Sinclair, tepelná čerpadla vzduch voda Sinclair nebo čerpadla Toshiba. Tepená čerpadla Praha a vzduchotechnika Praha s následnou montáží šetří Váš drahocenný čas a peníze.

Klimatizace pro Váš spokojený život

KSK-špička v oboru

V současné době se řadíme opravdu mezi špičku v oboru výroby, prodeje a následné montáže vzduchotechniky Praha, tepelných čerpadel a klimatizace. Součástí montáže vzduchotechniky Praha a montáže klimatizace Praha může být i její zapojení a zprovoznění. Poskytujeme svým klientům kompletní servis. Naším hlavním cílem je skvěle odvedená práce nejen při montáži vzduchotechniky Praha a montáži klimatizace Praha, ale také i při následném servisu vzduchotechniky Praha a servisu klimatizace Praha. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte, rádi Vám je zodpovíme. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se co nejvíce vyhovět.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.