Home » Ostatní » Proč mi vypadávají vlasy?
2 71

Proč mi vypadávají vlasy?

Hádáme, že tato otázka napadá spoustu lidí po celém světě bez ohledu na jejich pohlaví. Je zcela běžné, že se vlasy musí obnovovat a pravidelně vypadávají. Na tom není nic špatného. Ale pokud si začnete všímat celých pramenů vlasů na polštáři nebo v hřebenu, pak byste si rozhodně měli přečíst tento článek. Přípravek na růst vousů.

Podle vědců může mít na vypadávání vlasů vliv naše genetika. Správně, kamarádi, pečlivě si zkontrolujte svůj rodokmen. Pravděpodobně v něm bude odpověď.

Často se vypadávání vlasů může zhoršit například v důsledku stresu, následků porodu a těhotenství, užívání perorálních a injekčních hormonů nebo náhlých změn hmotnosti. Těhotenství se vás stoprocentně netýká, že, pánové? V opačném případě se z vás stane vědecký zázrak.

Ujasněme si to, přátelé. Zásadní roli hraje také jídlo. Dnes mnozí jedí nezdravé potraviny, které mohou přímo ovlivnit kvalitu vlasů, protože neobsahují užitečné mikroprvky a vitamíny. A logickým důsledkem je, že dnes je jednou z nejčastějších příčin vypadávání vlasů nedostatek některých vitaminů, konkrétně vitaminů skupiny B, D, vitaminů rozpustných v tucích a mikroprvků, jako je zinek, železo atd.

Nezapomínejte také na pokožku hlavy. A konkrétně na její stav. Pokud zaznamenáte bílé nebo žluté svědivé šupinky nebo silné krusty, lupy, pak máte VELKÝ problém. Dobře, dělám si legraci. Všechno má své řešení. Lupy v podstatě nemohou být hlavní příčinou vypadávání vlasů. Ale i tak můžete s takovým podkladem přijít o část vlasů. Zvažte tedy používání vlasové kosmetiky proti lupům, a možná tak zabráníte dalšímu vypadávání vlasů.

Zůstaňte naladěni, zůstaňte zdraví a pamatujte, že nic není nemožné.

Vousy jsou jako žena: přinášejí mnoho radosti a vyžadují neustálou péči. ©

Trend pěstování vousů má své cykly. Byly doby, kdy byl plnovous v některých kulturách spojován s rebely. No a i dnes vypadá muž s rozcuchanými vlasy trochu podezřele. V jiných případech však lze vousy považovat za znak váženého občana. Každopádně co víme jistě: úhledné a dobře zastřižené vousy znamenají mužnost. Je to dáno tím, že ženy si vousy pěstovat nemohou. Bez ohledu na to, jak moc se snažíte, dámy.

No a druhá věc, na kterou byste měli myslet, když se rozhodnete mít vousy, je správná péče. Správně, chlapci, naše vousy vyžadují neustálou a pečlivou péči. Jinak budete vypadat jako Hagrid. Bez urážky, fanoušci Harryho Pottera. Ale věříme, že málokdo z vás chce v reálném životě vypadat jako tato výjimečná postava.

Když si pěstujete nějaké vousy, měli byste si vybrat dokonalý tvar vousů. Podívejte se do zrcadla a určete typ svého obličeje. Je známo, že vousy pomáhají zakrýt některé nedokonalosti vašeho vzhledu, ale opět platí, že nesprávná péče tyto nedostatky jen zhorší.

Proto, chlapci, mějte na paměti, že neustálá péče je nezbytná. K pravidelnému a čistému holení je třeba používat zastřihovač nebo jiné nástroje. Navíc nezapomínejte na mytí vousů šamponem. Kromě běžného šamponu zvažte i používání toho na podporu růstu vlasů. Tímto způsobem pouze podpoříte proces růstu a zabráníte vypadávání vlasů. Chlapi, jen NEPOUŽÍVEJTE mýdlo. Snadno vám vysuší pokožku. Nikdo nechce mít kožní problémy, jako je podráždění a svědění, že?

Pokud už takové problémy s pokožkou máte, je na čase zařadit do svých každodenních procedur další pečující kosmetiku. Mluvíme o hydratačním krému. No, dříve to byla výsada žen, ale už naštěstí není. Nyní můžete používat jednoduchý denní krém, který zabrání svědění a olupování pokožky.

Chcete vypadat jako Tom Hardy nebo Jared Leto? Přemýšleli jste o tom? „Páni, brácho, ty tvoje vousy vypadají sexy!“? Vsadíme se, že někteří z vás ano. Pokud tedy opravdu chcete vypadat stejně hezky jako oni, přehodnoťte svůj jídelníček.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.