Home » Vybavení » Kusové koberce získávají na své oblibě

Kusové koberce získávají na své oblibě

Ještě do nedávné doby byly celoplošné koberce nedílnou součástí většiny domácností. Ty pak nahradil vinyl, dřevo a laminát. Přesto si lidé stále hledají cestu k této populární podlahové krytině, jen v trochu jiném provedení. Hitem poslední doby jsou především koberce vysoký vlas.

Jde o kusové koberce označované slovem „Shaggy“. Ty se stávají nepřehlédnutelnou dominantou libovolné místnosti. Nejčastěji to bývá v obývacím pokoji, jídelně, chodbě, ale také v ložnici nebo dětském pokoji.

Proč stoupá obliba kusových koberců?

Důvod je celkem zřejmý. U kusových koberců se nemusíte omezovat rozměry, tvarem ani barevným zpracováním a vzory. Všeho je dostatek, takže kusový koberec lze brát jako praktický doplněk interiéru, jež můžete zasadit opravdu kamkoliv.

Dokazuje to i pestrá nabídka na internetovém portálu https://www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/, kde si budete dopřávat pestrého výběru v kombinaci s bezkonkurenčními cenami.

Kusový koberec lze díky menší ploše lépe a rychleji udržovat. Oceníte bezpochyby i hřejivý pocit při kontaktu s ním. Proto se velice často používá pod konferenční stolky. S kusovým kobercem se zkrátka nemusíte připravit o tento textilní výrobek, a přitom můžete zůstat u své luxusní vinylové, dřevěné či laminátové podlahy.

Jak vyřešit koberce na schody?

I schody s dlažbou, ze dřeva nebo jakkoliv jinak obložené lze doplnit o praktické koberce, které vám na takových schodech zajistí pohodlnější a bezpečnější chůzi. Jsou to nášlapy na schody v nejrůznějších barevných a tvarových variantách. Tyto prvky lze navíc jednoduše a rychle připevnit za pomoci samolepící pásky.

Nepodceňujte eleganci kusových koberců a jim podobných výrobků, jež se mohou stát doslova pýchou vaší tradiční, ale i moderní domácnosti. V současnosti máte ve všech směrech na výběr, ať už se rozhodnete pro libovolnou variantu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.