Home » Vybavení » Nástěnné krbové panely přináší spoustu výhod
fireplace 1643036841

Nástěnné krbové panely přináší spoustu výhod

Patříte do kategorie milovníků krbů? Bohužel vám vaše nemovitost neumožňuje si něco takového pořídit? Ať už je z důvodu špatných dispozic, absence komínu nebo toho, že jste v konkrétním bytě nebo domu pouhými nájemníky? Pak nezoufejte. Máme pro vás jeden praktický tip. A tím jsou nástěnné krbové panely.

Dopřejte si věrohodnou imitaci krbu

Nástěnné krbové panely v maximální možné míře napodobují klasické krby. Jen s tím rozdílem, že nepotřebují odvod spalin a zároveň kvůli nim nemusíte bourat zeď. Nástěnný krb má víceméně podobu klasického obrazu. Jen je vystouplejší, aby co možná nejvíce imitoval reálný krb.

A pohled do plápolajícího ohně? O ten se rozhodně nemusíte ochuzovat. Podstatné je zmínit, že takový krb funguje na elektřinu. Když zvolíte ten správný model, domůžete se i efektu plápolajícího ohně a žhnoucího dřeva. Ve své podstatě jde o obrazovku, kde vše plápolá a hoří. Reálná simulace je navíc podpořena tím, že takový nástěnný krb dokonce sálá teplo. To znamená, že vedle vizuálního efektu si pořádně přitopíte. Záleží na tom, jaký zvolíte výkon.

Co všechno mohou nástěnné krby obsahovat?

V případě nástěnný krbů se skutečně nemusíte omezovat. Vedle efektu žhnoucích polen můžete vsadit na modely s termostatem. To znamená, že krb se sám spustí a bude vytvářet teplo v okamžiku, kdy je to zapotřebí. Praktický může být i dálkový ovládač. To znamená, že se nemusíte zvedat z pohovky a na dálku zapnete krb a budete se oddávat pohledu na plápolající oheň. U některých vylepšených modelů se vám dostane i zvukového projevu.

Pokud tedy bydlíte v bytě nebo v domě, kde si klasický krb nemůžete dovolit, zaměřte se na nástěnné krbové panely. Ty jsou mimochodem cenově dostupné a nevyžadují řádnou stavební přípravu. Díky použitým LED technologiím jsou navíc efekty plápolající ohňů energeticky úsporné.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.